w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 398
Wszystkich postów: 937725
Wszystkich tematów: 138326

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni

DJ Studio 5 5.4.0


ico
DJ Studio 5 to muzyczny mikser, który na dodatek jest całkowicie darmowy (nie licząc tylko dodatkowych skórek). Aplikacja ta dostępna jest na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android. Za jej pomocą możemy miksować dowolne utwory, a zrobimy to wykorzystując wirtualne gramofony. Z DJ Studio można poczuć się jak DJ, bo "płytami" można manipulować - wystarczy wczytać dowolny utwór i już można skreczować, przewijać, dodawać efekty w czasie rzeczywistym czy po prostu stopować płytę. Najfajniejszą opcją jest jednak to, że miksy można nagrywać - i wystarczy w tym celu jedno tapnięcie na rozpoczęcie i jedno tapnięcie na zakończenie nagrywania, więc w ogóle nie jesteśmy odrywani od zabawy. Co więcej, aplikacja dostarcza nam 10 sampli, które można dodatkowo włączać w dowolnych momentach.

Utwór może być wczytany po odnalezieniu go przez wewnętrznego eksploratora plików (a więc przez katalogi), wyszukiwarkę (po podaniu frazy) albo przez dane pobrane ze znaczników (tzn. przez listy artystów, albumów czy gatunków). Taki utwór może być aktualną ścieżką na płycie lub może być dodany do playlisty. Do naszej dyspozycji oddano 2 gramofony, choć - w zależności od naszego urządzenia - mogą one nie być widoczne jednocześnie. Jeśli nie są widoczne jednocześnie, to musimy do drugiego z nich przechodzić przesuwając wskaźnikiem umieszczonym na pasku pod gramofonem; przemieszczanie się między nimi jest jednak płynne. Wśród funkcji DJ-a mamy m.in. dostęp do 3-pasmowego equalizera, możliwość zmiany tempa odtwarzania (wyrażonego w BPM), funkcje tworzenia pętli, efekty (np. flanger, phaser, reverb); mamy również łatwy dostęp do utworzonej playlisty.

Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy online, ale można je całkowicie wyłączyć w ustawieniach. W ustawieniach istnieje też ciekawa funkcja, pozwalająca na odtwarzanie trzasków (tych typowych dźwięków dla odtwarzanych w rzeczywistości płyt winylowych); funkcja ta wymaga jednak ścieżki w formacie MP3 oraz minimum 2-rdzeniowego procesora o taktowaniu 1 Ghz. Program udostępnia też opcję automatycznego wczytania (uploadu) dokonanego nagrania do konta w serwisie SoundCloud. Na plus aplikacji zaliczamy też instrukcję obsługi; jest ona, co prawda, dość pobieżna i w języku angielskim, ale jest też jednocześnie dostępna w interfejsie aplikacji, więc nie musimy przechodzić do przeglądarki internetowej i łączyć się z internetem.

Ograniczenia!
Dodatkowe skórki są płatne; ich zestaw kosztuje 24,95 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
DJ Studio 5DJ Studio 5 dla Android
2018-07-31

Ilość pobrań: 158 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
DJ Studio 5