w
googluj

MoboPlayer 1.3.281


ico
MoboPlayer jest odtwarzaczem filmów dostępnym na urządzeniu przenośne z systemem operacyjnym Android. Jego producenci zarzekają się, że odtworzy każdy film - szybko i bez potrzeby jakiejkolwiek konwersji: FLV, MKV, MOV, MP4, RMVB itd.; wystarczy po prostu skopiować czy przenieść pliki z komputera stacjonarnego do smartfona/tabletu. Program umożliwia włączenie napisów w formatach takich, jak SRT, ASS czy SAA; tworzenie list odtwarzania; sortowanie filmów wedle typów; strumieniowanie przez protokoły HTTP i RTSP; czy oglądanie filmu w pływającym okienku (w tym samym czasie można przejść do innej aplikacji).

Ekran główny MoboPlayera udostępnia funkcje przeskanowania pamięci urządzenia w poszukiwaniu filmów w sposób standardowy lub szybki, jak i ręcznego przejścia do odpowiednich katalogów z filmami. Po wyszukaniu plików będziemy dysponować na ekranie widokiem ich miniaturek, jak i podstawowych danych: nazw, rozmiarów w MB, rozdzielczości i czasów trwania. Pliki te można przeglądać w formie kafelek, jak i w formie podzielonej na katalogi źródłowe. Między jednym a drugim widokiem przełączać się można błyskawicznie gestem przesunięcia ekranu w prawo/lewo.

Co do interfejsu odtwarzacza, to przyciski funkcji są duże. Na ekranie mamy też podaną nazwę odtwarzanego pliku, poziom naładowania baterii oraz aktualny czas. Tapnięcie powoduje pojawienie się wszystkich kontrolek na ekranie, a w przypadku chwilowego braku jakiegokolwiek dotknięcia zostają one schowane. Możliwe jest zablokowanie ekranu po stuknięciu w ikonę kłódki. Jeśli chodzi o wsparcie dla gestów, to przesuwając palcem po ekranie w lewo bądź w prawo możemy film przewijać.

Aplikacja jest prosta w obsłudze. Ma kilkadziesiąt ustawień, więc można ją w dość znaczny sposób dostosować do własnych potrzeb. Ma nie za przyjemny dla oka design w interfejsie biblioteki, wyboru filmów czy ustawień; przypomina czasy Androida w wersji 2. Z kolei design samego odtwarzacza - co najistotniejsze - jest już ładny, choć... niedopracowany (okienko wyboru formatu jest zbyt małe).

Wymagania!
Android 2.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
MoboPlayerMoboPlayer dla Android
2014-08-04

Ilość pobrań: 914 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
MoboPlayer