w
googluj
pl

RMFon 4.0.9


ico
RMFon to platforma muzyczna dostępna w internecie pod adresem RMFon.pl, która dostępna jest też jako samodzielny program m.in. dla systemu stacjonarnego Windows czy urządzeń mobilnych z systemem Android. Ostatnią ze wspomnianych edycji RMFon teraz opiszemy.

Po uruchomieniu programu będziemy mieć dostęp do 100 tematycznych stacji radiowych. Ich obsługa jest tak prosta, jak to tylko możliwe: po znalezieniu interesującej nas stacji wystarczy tylko w nią tapnąć, a muzyka po chwili powinna zabrzmieć z głośniczka urządzenia bądź w naszych słuchawkach; kolejne tapnięcie zatrzymuje odtwarzanie, czyli strumieniowanie muzyki z internetu.

Jakie kategorie stacji nam udostępniono? Kategorie główne to kolejno: Polecane, Popularne, Listy przebojów, Impreza, Specjalne okazje, Rock, Polska muzyka, Pop, Odprężenie, R&B / Hip hop, Muzyka świata, Muzyka klasyczna. Nie musimy przechodzić przez kolejne karty czy strony, aby znaleźć interesującą nas stację, gdyż wszystkie te kategorie przedstawione są już na ekranie głównym, zaś wybór konkretnej stacji konkretnej kategorii polega na geście poziomego przesuwania kafelek tych stacji. Obsługa aplikacji gestami na tym się nie kończy. Po przytrzymaniu danej stacji pojawia się okienko z funkcjami dodania stacji do ulubionych czy pokazania listy podobnych stacji. Po dodaniu choć jednej stacji do ulubionych, kategoria Ulubione dostępne będzie na samej górze interfejsu.

Minusem aplikacji jest to, że nie można zatrzymywać odtwarzania z poziomu panelu powiadomień Androida. Aby zatrzymać odtwarzanie trzeba ponownie tapnąć w stację, jak wspomniano wyżej, albo tapnąć w pasek górny aplikacji, gdzie czeka na nas zresztą nie tylko przycisk zatrzymania, ale też suwak głośności, a co może najważniejsze: dokładna rozpiska utworów, które będą następnie odtwarzane; pod godziną i minutą odtwarzania mamy nazwę wykonawcy i nazwę utworu.

Mimo wszystko, że RMFon to bardzo dobrze wykonana aplikacja muzyczna: prosta i ładna, która umożliwia szybkie odtwarzanie muzyki przez internet. Jeżeli lubisz szeroko rozumianą muzykę popularną, to warto sprawdzić jej możliwości.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem rmfon.pl - jest też możliwość pobrania dedykowanej aplikacji dla systemu Windows.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
RMFonRMFon dla Android
2018-06-23
przejdź RMFon dla Windows

Ilość pobrań: 308 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
RMFon