w
googluj

ZEDGE 4.3.1


ico
ZEDGE to słynny serwis internetowy, który umożliwia pobranie darmowych tapet i dzwonków na urządzenia przenośne. Dostępny jest on pod adresem Zedge.net i warto rzucić na niego okiem, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy, gdyż jest świetnie zaprojektowany pod względem funkcjonalności i ma przebogatą zawartość. Jego twórcy wydali też aplikacje dedykowane na najpopularniejsze systemy mobilne: Android, iOS oraz Windows Phone. Zajmiemy się tu opisem ZEDGE w wersji dla Androida.

Zawartość aplikacji podzielona jest na: tapety, tapety live, dzwonki, sygnały powiadomień, gry. Z wyjątkiem tapet live, każdy typ zawartości można przeglądać wedle specjalnych kategorii. Do tego można przeglądać zawartość wedle np. ostatnio dodanych czy najpopularniejszych. Istnieje też możliwość skorzystania z wyszukiwarki. Wielkim plusem aplikacji jest to, że udostępnia ona dane stopniowo. Przykładowo: tapety oglądamy najpierw wedle np. wybranej kategorii, co pokazuje nam małe obrazki dostępnych tapet; następnie wybranie tapety oznaczać będzie przejście do jej podglądu niemal pełnoekranowego (przy okazji dostępnych jest mnóstwo informacji nt. pliku, jak i najważniejsza funkcja: pobrania); a jeszcze kolejne tapnięcie w tapetę pokaże nam ją w pełnej okazałości.

Aplikacja dostosowuje się do używanego urządzenia, tzn. że z jednej strony nie znajdziemy w niej tej samej zawartości, co w aplikacji internetowej, ale z drugiej strony wszystko to, co znajdziemy w aplikacji, będzie dostosowane do urządzenia; nie będziemy więc tracić czasu na dostosowywanie tapet do rozmiarów ekranu itp. czynności. Kolejną zaletą ZEDGE jest to, że po pobraniu danej rzeczy, będzie ją można od razu ustawić w systemie. Przykładowo, po pobraniu pliku, w miejsce funkcji służącej do pobrania (Download) pojawi się funkcja ustawienia (Set). Ustawienie np. tapety przebiega dzięki temu błyskawicznie. Pobrane pliki można przejrzeć w interfejsie aplikacji przez jedną z funkcji dostępnych w szufladzie nawigacyjnej, a do tego istnieje możliwość oznaczenia wybranych jako ulubionych i aby przeglądać w przejrzysty sposób wyłącznie ulubione, też możemy skorzystać z oddzielnej funkcji.

ZEDGE to klasa sama w sobie - zarówno serwis internetowy, jak i dedykowana aplikacja na Androida pozwolą nam z łatwością i przyjemnością znaleźć interesujące tapety czy dzwonki. Dodatkową zaletą (którą to już z kolei!) jest to, że możemy utworzyć swoje konto w ZEDGE, ale - w tym kontekście - jeszcze większą zaletą jest to, że konta wcale nie trzeba zakładać. Jeśli więc szukasz niezobowiązującego do niczego programu służącego do wyszukiwania tapet czy dzwonków, a nawet do ustawienia funkcji automatycznej zmiany tapety (brane są pod uwagę pobrane tapety, a tapety mogą się zmieniać co godzinę, 12 godzin albo codziennie) - to ZEDGE będzie wspaniałym wyborem, zwłaszcza że umożliwia włączenie filtru rodzinnego i jeszcze innych przydatnych funkcji.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem zedge.net

Ograniczenia!
Gdy jesteśmy online, wyświetlane są reklamy.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
ZEDGEZEDGE dla Android
2014-06-12

Ilość pobrań: 739 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
ZEDGE