w
googluj

Flyne. The Offline Reader. 2.0.1


ico
Aplikacje agregujące różnego rodzaju newsy cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością – ma to związek głównie z możliwością szybkiego pozyskania informacji z różnych dziedzin życia, jak również intuicyjnością ich obsługi i szansą pozyskania wieści z całego wachlarza opiniotwórczych mediów. Teraz jednak by zaistnieć w tym temacie aplikacja musi mieć pewien element charakterystyczny, pozwalający wyróżnić ją z tłumu podobnych aplikacji. Flyne. The Offline Reader oprócz funkcjonalnego i prostego w obsłudze interfejsu ma to, co sugeruje podtytuł – daje nam szansę przeglądania artykułów z sieci bez konieczności połączenia z Internetem.

Flyne pobiera bazę artykułów wyświetlanych w aplikacji z listy najpopularniejszych tekstów wybranych przez użytkowników portalu Twitter – są one podzielone na kilka różnorodnych sekcji, wśród których znajdziemy m. in. sport, nowinki ze świata gier komputerowych lub systemu Android, wiadomości ze świata czy kultury. Użytkownik wybiera interesujące go tematy, a następnie uzyskuje szybki dostęp do opublikowanych na Twitterze postów zawierających teksty. Po kliknięciu na danym tweecie naszym oczom ukazuje się pełna treść wyświetlana w zunifikowanym dla wszystkich typów publikacji, bardzo przejrzystym sposobie publikacji, dającym dostęp zarówno do tekstu, jak i ilustracji wchodzących w skład artykułu.

Co ważne, Flyne pozwala na przeglądanie wybranych publikacji bez konieczności posiadania połączenia z Internetem – wystarczy jedynie pobrać wskazane teksty na kartę pamięci telefonu, a następnie odtworzyć je w dowolnym momencie. W każdej chwili możemy podzielić się znalezionymi ciekawostkami ze znajomymi za pomocą Bluetooth, e-maila lub wiadomości SMS.

Ograniczenia!
Zakup wersji PRO umożliwia pobranie wybranych artykułów i publikacji z własnego konta Twitter.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Flyne. The Offline Reader.Flyne. The Offline Rea... dla Android
2014-10-27

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Flyne. The Offline Reader.