w
googluj

Music Player 3.6.8


ico
Music Player to nazwa odtwarzacza muzyki, jaki dostępny jest na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android. Oto lista wspieranych przez niego formatów: MP3, MP2, MP1, OGG, WAV, AIFF, MIDI, AAC, AAC, 3GP, XM, IT, S3M, MOD, MTM, UMX, MO3, MP4, M4A, OTA. Widżety aplikacji mają wymiary: 4x1, 2x2 oraz 4x1.

Po pierwszym uruchomieniu programu nastąpi skanowanie pamięci urządzenia w poszukiwaniu muzyki i tekstów piosenek. Po paru chwilach znajdziemy się w interfejsie, który podzielony jest na dwie części: na muzykę lokalną i na muzykę online. Pierwsza z wymienionych składa się z trzech części: z ekranu ze skrótami, z listy katalogów oraz aktualnej playlisty. Ekran główny zawiera skróty do całej muzyki, artystów, albumów, katalogów, ulubionych, ostatnio dodanych utworów do bazy oraz pobranych. Na samym dole interfejsu mamy dostęp do ostatnio odtwarzanego utworu i przyciski przejścia do sąsiednich utworów listy odtwarzania. Tapnięcie w okładkę poszerzy okno odtwarzania na cały ekran. Włączenie odtwarzania utworu spowoduje, że w pasku powiadomień Androida pojawi się jednocześnie panel sterowania muzyką; co jednak trochę dziwne, wstrzymanie odtwarzania z tego miejsca, tzn. wybranie pauzy, likwiduje panel. Zaciekawia z kolei dział muzyki online: umożliwia on wpisanie frazy i wyszukanie darmowych utworów, a także ich bezpośrednie pobranie.

Panel nawigacyjny, tzw. szuflada, udostępnia nam następujące funkcje:
• Scan Media - skanowanie karty lub kart pamięci urządzenia w poszukiwaniu plików muzycznych,
• Search - wspomniano wyżej o wyszukiwarce utworów w internecie, a tu z kolei przeszukać możemy swoje własne zasoby,
• Play Mode - możemy w tym miejscu wybrać sposób odgrywania playlisty: powtarzanie listy (List Cycle), powtarzanie utworu (Single Cycle), według ustalonego porządku (Order) albo porządku pomieszanego (Shuffle); sposoby te można zmienić też z poziomu głównego okna odtwarzania utworu,
• Equalizer - korektor nie jest zbyt rozbudowany, ale umożliwia wybranie jednego spośród 9 gatunków muzycznych,
• Skin - w rzeczywistości chodzi tu nie o motywy graficzne, ale o tapetę aplikacji; do wyboru mamy 21 tapet,
• Sleep - ustawienie liczby minut, po których nastąpi wyłączenie odtwarzacza,
• Settings - liczba opcji jest niewielka: w sumie jest ich tylko 9, z czego wspomnieć warto o funkcjach powiązanych z wkładaniem i wyjmowaniem słuchawek,
• Exit - wyjście z aplikacji.

Jest to odtwarzacz, którego raczej nie polubimy, jeśli posiadamy urządzenie z Androidem 4, gdyż jest wiele lepszych, tzn. bardziej rozbudowanych, ładniejszych i szybszych. Aplikacja skierowana jest więc raczej dla starszych systemów.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Music PlayerMusic Player dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 2994 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Music Player
avatararrow
~andrzej | 2015.04.11 22:47
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
hała odtwarzacz ok ale reklam od zajebania
Music Player