w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 147
Wszystkich postów: 904121
Wszystkich tematów: 127325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6279 dni
pl

Android Music Player 8.1.58


ico
Android Music Player to jeden z najprostszych odtwarzaczy muzyki, jakie można znaleźć w Google Play. Jest prosty pod każdym względem; oznacza to również, że nawet urządzenia z systemem operacyjnym Android 1.6 będą w stanie go zainstalować i uruchomić. Nie posiada on efektownych funkcji ani ładnego wyglądu. Jest to po prostu aplikacja, która ma odtwarzać muzykę w sposób szybki. Nie oznacza to jednak, że na jej interfejs składa się tylko przycisk Play.

Mamy dostęp do naszych utworów poprzez 4 listy: wykonawców, albumów, utworów, a także playlist. Zawartości posegregowane są alfabetycznie. Jeżeli lista jest długa (a pewnie będzie tak choćby w widoku na pojedyncze utwory), wówczas do dyspozycji mamy suwak. W przypadku Wykonawców, pod nazwą konkretnego wykonawcy znajduje się informacja o liczbie albumów, do których należą jego utwory; tapnięcie w nazwę wykonawcy otworzy nam listę z bardziej szczegółowymi informacjami nt. tych albumów z możliwością przejścia do wybranego. Natomiast albumy są rozumiane trochę inaczej, niż zwykle, tzn. za album uważa się nie tylko prawdziwy album, ale też np. katalog z utworami i właśnie z takim rozumieniem spotkamy się w dziale o tej nazwie (Albumy). Natomiast dział Utwory przedstawia nam kolejno wszystkie utwory, przy czym obok nazwy utwory i jego wykonawcy jest informacja o czasie trwania. Dział Playlist z kolei powinien nas powitać tymi playlistami, które mamy już w swoim urządzeniu. Inaczej mówiąc, aplikacja dokonała już skanowania, więc jedyne, co nam zostaje, to po prostu wybranie utworów i ich słuchanie.

Zatem słuchamy... Jak wygląda okno odtwarzania? Mamy duże miejsce na okładkę albumu i dość duże przyciski nawigacyjne: przejścia do odtwarzanej listy, włączenia lub wyłączenia losowego odtwarzania oraz trzy klasyczne sposoby ciągłego odtwarzania (całej listy, tylko utworu lub brak pętli, czyli odtwarzanie do końca i stop). Niestety, w testowanym przypadku program miał trudności z pokazaniem okładek. Po naciśnięciu sprzętowego MENU, będziemy mogli ustawić utwór jako dzwonek, dodać utwór do playlisty, bezpowrotnie go usunąć z urządzenia, przejść do playlist; jest też funkcja o nazwie "Losowo - tryb imprezy", która oznacza losowe odtwarzanie dowolnych utworów z całych naszych zasobów.

Jeśli chodzi o sterowanie muzyką poza interfejsem, to nie ma panelu sterowania z poziomu paska powiadomień Androida, ale są za to dwa widżety: 1x1 to skrót do wybranej playlisty, a 4x1 daje funkcje pauzy, przejścia do utworu kolejnego, a także nazwę utworu i wykonawcy.

Program spodoba Ci się, jeżeli lubisz klasyczny typ interfejsu Androida lub jeżeli naprawdę zależy Ci tylko na najprostszych funkcjach odtwarzania. Prostota może być wielką zaletą i z pewnością nie można odmówić aplikacji tej cechy. Cena wsparcia dla systemów nawet starszych niż Android 2 to więc prostota, prostota, i jeszcze raz prostota.

Wymagania!
Android 1.6 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Android Music PlayerAndroid Music Player dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 461 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 21

Komentarze (0)
Android Music Player