w
googluj

500 Firepaper 3.00


ico
500 Firepaper to aplikacja dostępna dla urządzeń mobilnych z Androidem, która zapewni automatyczne zmienianie tapet systemu - a tymi tapetami będą zdjęcia ze znanego serwisu fotograficznego 500px (dostępnego w witrynie 500px.com). Nawet, jeżeli portal ten nie jest Ci znany, warto przynajmniej rzucić okiem na poziom prezentowanych tam zdjęć, bo jest on naprawdę wysoki.

Ale zajmijmy się już możliwościami 500 Firepaper. Po tapnięciu w ikonę tej aplikacji mamy dostęp do ustawień. Przejrzeć możemy historię ukazywanych obrazów; możemy zdecydować o tym, czy pobieranie nowych obrazów z 500px odbywać się ma wyłącznie w trakcie połączenia wi-fi; wybieramy też typ zdjęć, jakie mają być pokazywane (najpopularniejsze, najświeższe itd.); decydujemy również o kategoriach zdjęć (jest ich w sumie 27, a domyślnie ustawione są pejzaże i natura).

Kolejna sekcja ustawień związana jest z wyświetlaniem tapet i zdecydować możemy w niej m.in. o długości przerwy pomiędzy aktualizacjami tapet (interwały mogą być np. 30-sekundowe czy 24-godzinne, ale też zależne od każdorazowego wyłączenia ekranu czy wyświetlenia ekranu głównego); ponadto istnieje możliwość wymuszenia wyświetlania w skali szarości (palecie czarno-białej), określenia poziomu jaskrawości czy rozmycia; dostępna jest też funkcja paralaksy, czyli efektownego przesuwanie się tapety z równoczesnym przesuwaniem się widoków pulpitu (funkcja ta działa jednak tylko wtedy, gdy wspierana jest przez używany przez nas launcher).

Program umożliwia wyczyszczenie swojej pamięci cache, jak i bazy danych, a także ustawienie z własnych zasobów tapety w sytuacji, gdy żaden nowy obraz nie jest dostępny. Należy na koniec pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze, że aplikacja potrzebuje dużej ilości pamięci RAM. Zaś po drugie, że aplikacja jest w całości zależna od dostępności serwisu 500px.

Ograniczenia!
Wersja Pro umożliwia zablokowanie wyświetlania tapety przez 7 dni; kosztuje 12,63 zł.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
500 Firepaper500 Firepaper dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 12 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
500 Firepaper