w
googluj

CloudAmpz


ico
CloudAmpz jest aplikacją wydaną na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która umożliwia odtwarzania muzyki - nie tylko w sposób standardowy, czyli z pamięci smartfona czy tabletu, ale umożliwia również streaming muzyki z kont w chmurach Dysku Google'a, Dropboxa lub Boxa; możliwy jest też bezpośredni streaming do Chromecasta. Wspierane formaty plików muzycznych przez ten odtwarzacz to MP3, FLAC oraz OGG.

Po uruchomieniu aplikacji musimy wybrać konta, które zawierają naszą muzykę. Bez względu na wybór kont, dodawanie utworów do odtwarzania odbywa się potem w taki sam sposób, tzn. musimy je własnoręcznie dodać do ekranu głównego; pewnego rodzaju wyjątek stanowią pliki playlist M3U, gdyż są przez CloudAmpz wspierane, ale i tak musimy je wybrać. W tym celu należy tapnąć w migającą ikonę katalogu znajdującą się w pasku akcji aplikacji. Przechodzenie z pamięci urządzenia do konta w chmurze odbywa się po naciśnięciu ikony w pasku akcji. Wybrane pliki można odtwarzać natychmiast lub dodać je do playlisty, która jest na ekranie startowym. Jest możliwość uruchamiania eksploratora z wybranego katalogu - w tym celu należy przytrzymać dany katalog i wybrać opcję "Set as Start Folder".

Jeśli chodzi o opcje odtwarzania, to dostępne jest odtwarzanie/wstrzymywanie oraz przechodzenie do poprzedniego/następnego utworu. Nie ma niestety przewijania utworu. Po naciśnięciu sprzętowego przycisku MENU aktywować można funkcję wymieszania utworów na liście (shuffle), jak i przejść do equalizera, który domyślnie jest wyłączony, a zawiera np. funkcję podbicia bassów. Aby usunąć utwór z listy odtwarzania, należy wykonać typowy gest usuwania, czyli przejechać palcem po nazwie utworu w lewo bądź w prawo. Aby z kolei wyczyścić całą listę, należy tapnąć w odpowiednią ikonę w pasku akcji.

Aplikacja jest bardzo prosta. Szkoda, że nie ma posiada możliwości przewijania utworu. Z drugiej jednak strony oferuje ona funkcję odtwarzania muzyki bezpośrednio z chmury, która sprawuje się tak, jak należy - i to główna zaleta CloudAmpz, o której należy pamiętać.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja bez reklam kosztuje 3,16 zł.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
CloudAmpzCloudAmpz dla Android
2014-06-09

Ilość pobrań: 62 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
CloudAmpz