w
googluj
pl

Mp3 Ringtone Factory 1.15


ico
Mp3 Ringtone Factory to aplikacja do obróbki plików MP3, WAV, AAC i AMR. Dzięki niej będziesz mógł utworzyć własne alarmy, dzwonki czy powiadomienia po wycięciu ulubionych fragmentów z dowolnych utworów zapisanych w jednym z wymienionych formatów. Program dostępny jest dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android.

Już na samym wstępie, zaraz po pierwszym uruchomieniu aplikacji, przedstawiony zostaje nam krótki poradnik w języku polskim nt. tworzenia pliku. Dostęp do tego "Samouczka powitalnego" można mieć również później; wystarczy przejść do okna ustawień, a go znajdziemy, zaś w razie kłopotów, jest też dostępny link do filmu instruktażowego.

Mimo to, opiszmy proces wycinania. Z ekranu głównego i przedstawionej nam listy wszystkich naszych utworów wybieramy ten, który chcemy zedytować. Jeżeli mamy dużą liczbę utworów, posłużyć się możemy wyszukiwarką, a także zmianą sposobu sortowania - dostępne rodzaje sortowania: tytuł, artysta, album, a każdy z nich w formie alfabetycznej (a-z) bądź odwrotnie alfabetycznej (z-a).

Po wybraniu utworu, określić musimy punkt początkowy wycięcia przy użyciu markera znajdującego się u góry, i punkt końcowy, co zrobimy przy użyciu markera znajdującego się na dole. W dowolnej chwili możemy odtworzyć wybrany fragment. Aby doprecyzować punkty początkowy i końcowy, musimy powiększyć dany fragment, co uczynimy przez tradycyjny gest dotknięcia ekranu dwoma palcami i odpowiedniego ich odsunięcia od siebie; albo przez tapnięcia w ikony lup; albo przez wpisanie minut, sekund i setnych części sekundy w formularza w prawym górnym rogu.

Jeżeli chcemy przyciąć fragment, musimy tapnąć w ikonę nożyc w lewym dolnym rogu. To jednak oznacza, że nadal będziemy w trybie edycji. Żeby zapisać fragment, wybrać musimy ikonę dyskietki. W oknie, które się otworzy, mamy już odpowiednie funkcję, m.in. ustawienia jako dzwonka lub jako powiadomienia.

Trzeba przyznać, że aplikacja oferuje ładny interfejs. Możemy zmienić kolorystykę części wystroju na niebieską, fioletową, zieloną, żółtą lub czerwoną; bez względu na wybór, wygląd będzie równie ładny. Nie jest to aż tak ważne, ale biorąc pod uwagę fakt, że obróbka pliku jest łatwa i przyjemna, dobre wrażenia wizualne to ważna wartość dodana w kontekście konkurencji z podobnymi narzędziami. Jedynym minusem może być tylko brak funkcji łączenia utworów.

Ograniczenia!
Gdy jesteśmy połączeni z internetem, aplikacja wyświetla reklamy.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
Mp3 Ringtone FactoryMp3 Ringtone Factory dla Android
2014-11-24

Ilość pobrań: 2599 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Mp3 Ringtone Factory