w
googluj
pl

Poweramp Music Player


ico
Poweramp Music Player to odtwarzacz muzyczny wydany dla urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Android. Wyróżnia go to, że się... wyróżnia. Wyróżnia go bogactwo widżetów, których warstwę wizualną można w bardzo dużym stopniu skonfigurować; jeśli Twój pulpit ma już swój niepowtarzalny styl, to całkiem możliwe, że uda się tak wystylizować widżet, że wtopi się w Twój design. Wyróżnia go możliwość pobrania darmowych skórek, przez co zmienić można wygląd interfejsu; razem z płatnymi, jest ich w Google Play kilkaset! Wyróżnia go fakt, że - po pierwszym przeskanowaniu urządzenia - udostępnia odtworzenie chyba każdego możliwego pliku, który zawiera choćby ociupinkę jakiegoś dźwięku; jeśli nagrałeś sobie urządzeniem film z dźwiękiem, to nie zdziw się, że będziesz mógł posłuchać dźwięku z tego filmu przez Poweramp. Wyróżnia go wreszcie nie tyle ogromna, co przeogromna liczba opcji, jakie można zmienić w ustawieniach; od wyglądu, przez silnik dźwięku, definiowanie folderów i bibliotek, po ustawienia związane ze słuchawkami czy bluetoothem.

A przy tym wszystkim nie wyróżnia go jedno: sposób odtwarzania. To jednak zaleta, gdyż sterowanie staje się oczywiste już po chwili używania aplikacji. W razie jakichkolwiek kłopotów mamy dostęp do opisu sterowania, więc z całą pewnością nikt się nie pogubi, choćby to była w ogóle jego pierwsza aplikacja pobrana z Google Play, gdyż wszystko zostało świetnie spolszczone.

Przedstawmy najważniejsze cechy interfejsu. Okładka (jeżeli jest dostępna) pokrywa największą część ekranu. Mamy bardzo duże przyciski odtwarzania/wstrzymywania, jak i zmiany trybów powtarzania odtwarzania. Aby przejść do wybierania innych utworów, należy np. tapnąć w nazwę obecnego utworu. Następnie są dwie możliwości. Pierwsza to przechodzenie do konkretnych katalogów, które mają pliki muzyczne. Nie używamy jednak do tego klasycznej metody znanej z menedżerów plików - Poweramp udostępnia nam w rzeczywistości listę skrótów do wszystkich katalogów z plikami muzycznymi. Lista ta jest ułożona alfabetycznie, zaś pod nazwą katalogu mamy dokładne dane nt. rzeczywistej lokalizacji. Natomiast druga metoda wyboru utworów, to metoda biblioteczna. Poweramp umożliwia przejście do posegregowanych list: wszystkich utworów, albumów, wykonawców, gatunków, list odtwarzania, a do tego są funkcje aktualnej kolejki, najwyżej ocenianych i ostatnio dodanych.

Dostępne widżety to: 1x1 - skrót do wybranej playlisty; 2x2 z możliwością powiększenia - widżet z panelem sterowania muzyką i bogatymi opcjami konfigurującymi wygląd; 4x1, 4x2, 4x4 - to wersje wzbogacone o okładkę odtwarzanego utworu. Widżety można tak bardzo spersonalizować, że istnieje nawet możliwość zapisania ustawień. W trakcie odtwarzania utworu, mamy do niego dostęp przez pasek powiadomień Androida; podkreślić należy, że przejście z tego poziomu do interfejsu aplikacji jest ekstremalnie szybkie.

Poweramp Music Player to jeden z tych odtwarzaczy muzyki dostępnych dla systemu Android, który rozpatrywać można jako jeden z najlepszych. Niestety, ma duże ograniczenie, gdyż po 2 tygodniach używania przestaje działać, przez co na pewno nie jest to najlepszy odtwarzacz, jaki można mieć za friko. Z drugiej strony, wersja pełna została (jak podaje Google Play) zainstalowana już ponad milion(!) razy. Czy tak wielka rzesza użytkowników może się mylić? Musisz więc koniecznie wypróbować ten program choćby w wersji trial!

Ograniczenia!
Jeżeli posiadasz starszą wersję systemu Android (przed wersją 4) i widżety nie są dostępne, możesz je pobrać za darmo z Google Play. Wersja darmowa aplikacji działa tylko przez 2 tygodnie. Późniejsze korzystanie z niej kosztuje 12,20 zł. Możliwe jest pobranie darmowych i płatnych skinów z Google Play.

Wymagania!
Zależy od urządzenia

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Trial (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (11 głosów)

Strefa Download programu
Poweramp Music PlayerPoweramp Music Player dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 919 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Poweramp Music Player