w
googluj

SpinMe 1.0.17


ico
SpinMe to aplikacja-budzik wydana na urządzenia mobilne m.in. z systemem operacyjnym Android. Jeśli wciąż ustawiasz sobie kilka alarmów pod rząd, co kilka minut, by mieć pewność, że na pewno wstaniesz, a nie tylko się obudzisz - to SpinMe może sprawić, że porzucisz tę praktykę i że przede wszystkim wstaniesz, a dopiero potem się obudzisz, a raczej uzmysłowisz sobie: "To ja wstałem?!...". Brzmi dziwnie? Możliwe, ale oto idea: aby wyłączyć budzik SpinMe trzeba wstać, wziąć urządzenie do rąk, przyłożyć kciuki do wskazanych miejsc i... zacząć się obracać wokół własnej osi!

Program zaprojektowany został w doskonały sposób, ponieważ już po jego uruchomieniu, w ramach przetestowania jego funkcji, musimy wyłączyć budzik (ściślej: wibrację), a więc wstać i zacząć się obracać. Ale bez obaw: chodzi tylko o dwa obroty wokół własnej osi, więc nie zakręci się nam mocno w głowie, choć pewną "zdrową" irytację odczujemy.

Na ekranie głównym SpinMe mamy ikonę tarczy zegara. Po jej tapnięciu określić można czas pobudki; dostępne są jednak wyłącznie godziny w systemie anglosaskim (AM/PM). Wybrać możemy muzykę alarmu spośród dostępnych w naszym systemie. Określić można głośność budzika oraz to, czy jednocześnie ma być aktywna wibracja, czy nie. Gdy chcemy ostatecznie aktywować budzik, wystarczy tapnąć na ekranie głównym w OFF (wyłączony), by zmienić stan na ON (włączony). W efekcie ekran zostanie nieco przyciemniony.

W przypadku SpinMe nie ma miejsca na oszukiwanie. Obracanie urządzeniem leżąc jednocześnie w łóżku jest niemożliwe, ponieważ urządzenie trzeba trzymać palcami pod skosem, więc użycie innych palców niż kciuki będzie trochę karkołomne. A już kompletnie karkołomna będzie próba obracania się w łóżku - możecie zresztą spróbować.

Polecamy SpinMe, bo to wspaniała metoda na pobudkę. Jej minusy? Ma trochę staroświecki design i mało dodatkowych opcji, i nie ma żadnego widżetu, ale jeszcze raz powtórzymy, że SpinMe jest skuteczne wręcz do bólu i dlatego zdecydowanie polecamy!

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja bez reklam kosztuje 2,99 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
SpinMeSpinMe dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SpinMe