w
googluj
pl

Katalog LEGO 3D 2.0.1


ico
Katalog LEGO 3D jest to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która nie tylko zawiera sam katalog produktów słynnej na rynku zabawek dla dzieci firmy LEGO, ale pozwala również zobaczyć jej nowe produkty w formie animacji 3D, które można oglądać z każdej strony, pod dowolnym kątem, z dowolnej odległości.

Zaraz po uruchomieniu programu mamy wybrać język/kraj; polski jest dostępny. Po kilkunastu-kilkudziesięciu sekundach znajdziemy się we właściwym interfejsie, o ile tylko będziemy w trybie online; bez połączenia z internetem korzystanie z Katalogu nie jest bowiem możliwe.

Program oferuje 2 tryby: animacji 3D oraz katalogu. W tym drugim wypadku mamy do dyspozycji po prostu aktualny katalog (również w języku polskim) w formie elektronicznej, a więc "wewnętrznej". Można go pobrać w formie pliku PDF. W pierwszym zaś wypadku musimy dysponować "zewnętrznym" katalogiem, gdyż aplikacja przełącza się do trybu aparatu/kamery, a my mamy przytrzymać smartfon lub tablet nad żółtą ikoną aplikacji tuż obok wybranego produktu z katalogu. Katalog teoretycznie powinien być fizyczny, papierowy, ale można skorzystać z katalogu internetowego. Efekt będzie ten sam: animacja danego produktu będzie pobrana, a potem będziemy mogli ją oglądać (i słuchać towarzyszącej jej ścieżki dźwiękowej). Trzeba przyznać, że animacje są bardzo realistyczne, więc jest to świetny sposób na to, aby zapoznać się z możliwościami danych klocków przed ich zakupem.

Ograniczenia!
Wymagane jest połączenie z internetem.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski dostępny jest w menu zaraz po uruchomieniu aplikacji

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Katalog LEGO 3DKatalog LEGO 3D dla Android
2019-07-02

Ilość pobrań: 473 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Katalog LEGO 3D