w
googluj

Battery Genie 1.4


ico
Battery Genie to bardzo prosta usługa, dzięki której możemy mieć informację o poziomach naładowania baterii w swoich urządzeniach mobilnych (wliczając w to smartwatche) na ekranie komputera stacjonarnego bądź innych urządzeniach. Umożliwia się nam przy tym aktywowanie powiadomień, gdy poziomy będą niższe od określonych; można ustawić odmienne alerty dla różnych urządzeń. Do korzystania z niej potrzebujemy jedynie aplikacji w urządzeniu z Androidem oraz rozszerzenia dla desktopowej, np. Windowsowej, przeglądarki internetowej Google Chrome. Wszystkie urządzenia muszą być online. Program przydać się może tym bardziej, im więcej urządzeń posiadamy; nie jest on na pewno dla wszystkich.

Proces konfigurowania urządzeń zajmuje chwilę. Po zainstalowaniu aplikacji Battery Genie w Androidzie wybieramy z jej interfejsu konto Google przez które będziemy się łączyć. W stacjonarnej przeglądarce Chrome instalujemy natomiast Battery Genie ze sklepu rozszerzeń Chrome Web Store (po wpisaniu nazwy dodatku w wyszukiwarce rezultatem powinien być zresztą tylko ten dodatek). Po zalogowaniu się ujrzymy nazwę urządzenia wraz z jego aktualnym stanem naładowania baterii. Opcje związane z urządzeniem pozwalają zmienić jego nazwę oraz, jak wspomniano, ustawić alert dla określonego w procentach pułapu. Program działa za darmo przez 14 dni, po tym okresie musimy wykupić wersję pełną.

Ograniczenia!
Wymagane jest, aby urządzenia były połączone z internetem. Za darmo można korzystać z aplikacji przez 14 dni. 3,99 zł kosztuje możliwość korzystania z aplikacji po tym okresie.

Wymagania!
Android 3.0 i nowsze

Licencja: Trial (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Battery GenieBattery Genie dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 2 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Battery Genie