w
googluj
pl

EvenUp 1.2.0


ico
EvenUp jest aplikacją służącą do rozliczania się ze znajomymi, która może być przydatna przy wspólnych wypadach na pizze, weekendowych wycieczkach, grze w kręgle i nie tylko. Dostępna jest na najpopularniejsze mobilne systemy operacyjne na świecie: Android, iOS oraz Windows Phone, ale my przyjrzymy się teraz wersji przygotowanej dla urządzeń z Androidem.

Aplikacja jest bardzo dobrze przygotowana. Ma ładny wygląd i jest prosta w obsłudze. Po jej pierwszym uruchomieniu musimy się zarejestrować, a zrobimy to poprzez konto społecznościowe Google+ albo Facebook. Interfejs główny składa się z 3 części:
• ekran startowy, tj. naszego profilu, pozwala wybrać walutę główną, obejrzeć samouczek, ale i przejść do konkretnych funkcji. Pierwsza z tych funkcji to "rachunek jeden do jednego", a druga - "zwykły rachunek". "Zwykły rachunek" pozwala ustalić rachunek rozliczany grupowo; można w nim określić oddzielne listy płacących i pożyczających, ale i walutę. Dług domyślnie dzielony jest po równo (i jest to przydatne, gdy np. idziemy na pizze), lecz można to zmienić wprowadzając odpowiednie kwoty ręcznie,
• drugi ekran EvenUp zawiera listę znajomych. Można tu sprawdzić nasz finansowy bilans z poszczególnymi osobami i poznać przeszłe rozliczenia,
• natomiast trzeci ekran pozwala sprawdzić wprowadzone rachunki. Gdy nasz znajomy dodał już rozliczenie z nami związane, wówczas ujrzymy je w aplikacji po zalogowaniu się. Ekran rachunków podsumowuje więc wszystkie rachunki; nie tylko te dodawane przez nas. Z widoku na podsumowanie rachunków można przejść do informacji szczegółowych nt. danego rozliczenia. Jeżeli jesteśmy autorami rachunku to mamy możliwość zmiany jego nazwy czy usunięcia.

Program stara się nam ułatwić życie poprzez przymus logowania się do serwisu społecznościowego, lecz przecież nie każdy lubi takie rozwiązania. Obiektywną wadą aplikacji jest jednak to, że dość często się zawiesza - choć podkreślmy, że przede wszystkim w trakcie oglądania samouczka, więc nie jest to ogólnie aż tak nieprzyjemne.

Ograniczenia!
Wymagana jest rejestracja poprzez Google+ albo Facebooka.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
EvenUpEvenUp dla Android
2014-11-27

Ilość pobrań: 6 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
EvenUp