w
googluj

Expense Manager


ico
Expense Manager to jedno z tych narzędzi do prowadzenia kontroli własnych dochodów i wydatków, które musi przetestować każdy użytkownik systemu operacyjnego Android, który lubi tę kategorię aplikacji. Jest, bez wątpienia, wiele wspaniałych menedżerów finansów. Ten zaś się do nich zalicza, gdyż jest prosty - jeśli oczekujemy prostego narzędzia - i jest rozbudowany - jeśli potrzebujemy rozbudowanego narzędzia. Zanim przejdziemy do opisu różnic między tymi sposobami, podkreślimy super-zaletę Expense Manager: udostępnia on kalkulator, który może być obsługiwany również w formie widżetu z pulpitu. To na pewno świetna wiadomość dla tych, którzy lubią minimalizm. (Możemy nawet zrezygnować z posiadania oddzielnej aplikacji-kalkulatora!).

Przejdźmy już do opisu tego, dlaczego Expense Manager byłby świetny do prowadzenia prostego rachunku. Otóż już na ekranie startowym mamy dokładny opis stanu naszych finansów. Podzielone są one na dochody i wydatki, choć - jeśli zależy nam wyłącznie na narzędziu sumującym wydatki - możemy przecież skupić się tylko na tej właściwości, pomijając prowadzenie dziennika dochodów. Tak czy inaczej, mamy podsumowanie dochodów w ujęciu obecnego tygodnia, miesiąca i roku, natomiast w kwestii wydatków dodatkowo mamy bilans wydatków poniesionych dzisiaj. Po tapnięciu w dany bilans przejdziemy do strony z pełnymi danymi statystycznymi. Co najistotniejsze, wnoszenie nowych danych, czyli dochodów albo wydatków, to rezultat zaledwie jednego tapnięcia na ekranie startowym i wypełnienia formularza. Jeśli zależy nam na ogólności, wystarczy podać kwotę i kategorię, choć dostępne mamy też opcje wyboru daty, podania sprzedawcy, rodzaju płatności itp. itd.

Jeżeli chcielibyśmy korzystać z Expense Managera w każdy sposób, jaki nam daje, to oprócz wymienionych już funkcji, program oferuje nam opcje: tworzenia własnych kategorii wydatków (i nie tylko wydatków), posiadania różnych kont (i to w różnych walutach), wpisania płatności stałych, otrzymywania powiadomień związanych z płatnościami, zapisania zdjęcia rachunku, tworzenia budżetu (na dowolny okres), eksportowania i importowania danych do/z pliku CSV (przydatne, gdy korzystamy z podobnych programów desktopowych), tworzenia automatycznego backupu (na kartę pamięci, chmurę Google czy Dropboxa), automatycznego uzupełniania formularzy. Dużo tego! A i tak to jeszcze nie wszystko. Przykładowo, wspomniany na wstępie kalkulator posiada różne tryby. Mamy też widżety, które można spersonalizować; kalendarz, wykresy... można by tak wymieniać i wymieniać! Najkrócej zaś: Expense Manager to naprawdę świetny program.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja aplikacji bez reklam kosztuje 16,70 zł.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Expense ManagerExpense Manager dla Android
2014-12-03

Ilość pobrań: 6 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Expense Manager