w
googluj

To Do Reminder 2.68.20


ico
To Do Reminder jest aplikacją dostępną m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Skutecznie posłuży nam do tworzenia zadań do zrobienia, którym przypiszemy szczegółowe przypomnienia - albo na odwrót: skutecznie posłuży nam do tworzenia przypomnień do zadań, jakie chcemy wykonać. Bez względu na sposób patrzenia na tę ważną sprawę (XXI wiek to w końcu wiek wszechobecnych list TODO), zadania oraz alerty są w tej aplikacji ściśle ze sobą powiązane i nie możemy w niej tworzyć zadań bez alertów. W związku z tym dodawaniu nowego zadania musi towarzyszyć konkretna data i czas alertu. Istnieje przy tym możliwość aktywowania cyklicznych powtórzeń: co określoną liczbę godzin, dni, tygodni czy miesięcy; alerty te mogą trwać do z góry określonej przez nas daty albo po prostu zawsze.

Powiadomienie nas o zadaniu odbywa się z kolei w ten sposób, że stosowna informacja zostanie nam przekazana w generalnym, systemowym panelu powiadomień Androida. Towarzysząca temu sygnalizacja dźwiękowa (lub jej kompletny brak) zależna jest oczywiście od naszych osobistych upodobań. Po tapnięciu w alert zostaniemy przekierowani do interfejsu aplikacji, gdzie poznamy szczegóły zaplanowanego wcześniej/niegdyś zadania oraz uzyskamy dostęp do 3 funkcji: edycji zadania, przejścia do trybu "drzemki" oraz usunięcia zadania. Wybranie ostatniego skutkuje automatycznym przeniesieniem zadania do działu historii; zawsze mamy więc możliwość wglądu we wszystkie skonfigurowane zadania. Z kolei domyślny czas "drzemki" to 5 minut, ale ustawić możemy dowolny czas - do 60 minut.

Program udostępnia nam opcje wspomagające ustawianie alertów. Możemy dodać przypomnienia o urodzinach; w tym celu możemy wybrać pobranie odpowiednich informacji z naszego konta z Facebooka czy książki adresowej. Dźwięk powiadomienia może być różny w zależności od tego, czy dotyczyć ma urodzin, czy zadania. Aplikacja umożliwia nam tworzenie kopii zapasowej danych w pamięci urządzenia, jak i przywracanie danych z kopii. Oferuje też ładny widżet.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja bez reklam kosztuje 8,02 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
To Do ReminderTo Do Reminder dla Android
2018-11-21

Ilość pobrań: 37 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
To Do Reminder