w
googluj

Motivatracker 1.2


ico
Jest wiele skutecznych sposobów na to, aby zrezygnować ze złego nawyku, ale jest wśród nich jeden, który jest najskuteczniejszy: to zmiana złego nawyku na nawyk dobry dla KOGOŚ. Narzędziem, które pomoże nam zmienić życie wedle tej metody, może być Motivatracker, czyli aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android.

Motivatracker to bardzo prosty program. Udostępnia tylko jeden ekran, ale równocześnie zawiera 3 istotne informacje; zależne całkowicie od nas. Informacje te można zmienić dotykając ich bezpośrednio na tym samym ekranie albo po naciśnięciu sprzętowego przycisku MENU i wyborze konkretnej opcji.
• zdjęcie - to może być zdjęcie ukochanej osoby, ale niekoniecznie (jakiś inny obrazek motywujący?); wybieramy go z własnych zasobów; zostanie potem automatycznie przycięte do formy koła przez Motivatracker,
• hasło bojowe - nie musi być bojowe, może być oczywiście dowolne (może mamy jakiś ulubiony cytat?); pole to może być puste,
• liczba dni od konkretnej daty - datę, od której mają być liczone dni, wybieramy poprzez standardowy w Androidzie selektor daty.

Aplikacja należy do tych najprostszych, a zarazem najfajniejszych. Pomysł został wykorzystany świetnie. Gdy nam się coś nie uda, nie musimy ustawiać nowej/dzisiejszej daty startowej, gdyż program ma funkcję automatycznego resetu (znajdziemy ją po naciśnięciu MENU). Warto przy tym wiedzieć, że program przydać się może również do liczenia dni DO jakiejś przyszłej daty, i to daty jak najbardziej radosnej. Nie możesz się doczekać ślubu? Wystarczy dodać zdjęcie przyszłego męża i określić datę, by się ucieszyć.

To, co najlepsze, jest najprostsze - Motivatracker tego dowodzi. Polecamy tym bardziej, że oferuje widżet.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
MotivatrackerMotivatracker dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 2 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Motivatracker