w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 218
Wszystkich postów: 904129
Wszystkich tematów: 127450

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6397 dni
pl

AlleProwizja 1.1.0


ico
AlleProwizja jest bardzo prostym, łatwym w użyciu, nieoficjalnym narzędziem do wyliczania prowizji serwisu aukcyjnego Allegro. Prowizji nie musi płacić kupujący, ale sprzedający; mówiąc więc precyzyjniej, jest to "prowizja od sprzedaży". Jest ona sumą wielu czynników. Jeśli zastanawiamy się, ile będziemy musieli zapłacić Allegro, bo sprzedajemy okazjonalnie, to warto zainstalować tę aplikację. Jest na tyle dobrze zaprojektowana i funkcjonalna, że bez żadnych problemów poznamy ewentualny realny zarobek.

Ekran startowy to jednocześnie formularz, który musimy wypełnić. W kolejnych polach zaznaczamy, wybieramy, bądź wpisujemy: rodzaj aukcji, kategorię, liczbę zdjęć do 200 kB, liczbę sztuk, cenę, dodatkowe parametry (planowane wystawienie, czas trwania 14 dni, pogrubienie, podświetlenie, wyróżnienie, promowanie na stronie działu), liczbę sprzedanych, cenę sprzedaży. Już w trakcie wprowadzania danych otrzymujemy podsumowanie obejmujące: koszt wystawienia, prowizję od sprzedaży, sumę opłat, cenę sprzedaży oraz przychód. Funkcja w pasku akcji umożliwia wyczyszczenie aktualnych wyliczeń.

Największym minusem aplikacji może być (podkreślamy: może być) to, że nie będzie udostępniać aktualnego cennika Allegro. To potencjalne zagrożenie, o którym należy pamiętać.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AlleProwizjaAlleProwizja dla Android
2018-06-22

Ilość pobrań: 42 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AlleProwizja