w
googluj
pl

AlleProwizja 1.1.0


ico
AlleProwizja jest bardzo prostym, łatwym w użyciu, nieoficjalnym narzędziem do wyliczania prowizji serwisu aukcyjnego Allegro. Prowizji nie musi płacić kupujący, ale sprzedający; mówiąc więc precyzyjniej, jest to "prowizja od sprzedaży". Jest ona sumą wielu czynników. Jeśli zastanawiamy się, ile będziemy musieli zapłacić Allegro, bo sprzedajemy okazjonalnie, to warto zainstalować tę aplikację. Jest na tyle dobrze zaprojektowana i funkcjonalna, że bez żadnych problemów poznamy ewentualny realny zarobek.

Ekran startowy to jednocześnie formularz, który musimy wypełnić. W kolejnych polach zaznaczamy, wybieramy, bądź wpisujemy: rodzaj aukcji, kategorię, liczbę zdjęć do 200 kB, liczbę sztuk, cenę, dodatkowe parametry (planowane wystawienie, czas trwania 14 dni, pogrubienie, podświetlenie, wyróżnienie, promowanie na stronie działu), liczbę sprzedanych, cenę sprzedaży. Już w trakcie wprowadzania danych otrzymujemy podsumowanie obejmujące: koszt wystawienia, prowizję od sprzedaży, sumę opłat, cenę sprzedaży oraz przychód. Funkcja w pasku akcji umożliwia wyczyszczenie aktualnych wyliczeń.

Największym minusem aplikacji może być (podkreślamy: może być) to, że nie będzie udostępniać aktualnego cennika Allegro. To potencjalne zagrożenie, o którym należy pamiętać.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AlleProwizjaAlleProwizja dla Android
2018-06-22

Ilość pobrań: 45 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
AlleProwizja