w
googluj
pl

Kalendarzyk Bella


ico
Kalendarzyk Bella to aplikacja dostępna na najbardziej znane mobilne systemy operacyjne: Android, iOS, Windows Phone. Jest to kalendarzyk menstruacyjny. Pozwala więc na zapisywanie cyklu miesiączkowego i łatwy dostęp do informacji o dniach płodnych i niepłodnych. Bella w nazwie odnosi do znanego producenta podpasek higienicznych i jest to jego oficjalna aplikacja. Przyjrzyjmy się funkcjonalności wersji przygotowanej dla urządzeń z Androidem.

Po pierwszym uruchomieniu należy ustawić dane dotyczące menstruacji: datę ostatniej miesiączki, długość trwania miesiączki oraz długość cyklu miesiączkowego. Następnie znajdziemy się we właściwym interfejsie programu, w którym jednym tapnięciem można przejść do kalendarzyka z widokiem na aktualny miesiąc. Szybko poznamy w nim prognozowane dni płodne. Dotykając wybranego dnia można dodać notatkę, jak i określić swoje symptomy (różne rodzaje bólów, apetyt itp.) oraz nastrój. Kalendarzyk ten, w efekcie, stanowić może swego rodzaju pamiętnik. Co w związku z tym istotne, program wyposażono w funkcję blokowania dostępu do jego treści: po ustawieniu 4-cyfrowego kodu PIN nikt nie będzie miał dostępu do naszych wpisów. Możliwe jest korzystanie z funkcji synchronizacji danych między urządzeniami czy serwisem WWW tej aplikacji.

Co do wykonania, to z jednej strony program jest świetny, bo bardzo radosny (motyle, żywe kolory), ale z drugiej strony mamy w jego interfejsie do czynienia z zadziwiająco małą czcionką, co bardzo niekorzystnie wpływa na komfort obsługi. Kolejnym minusem jest toporne sterowanie. To wszystko sprawia, że jednak trudno nam ją polecić.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest w witrynie bella.pl

Ograniczenia!
Możliwe jest synchronizowanie danych między urządzeniami (procedura postępowania opisana jest w ustawieniach aplikacji).

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (12 głosów)

Strefa Download programu
Kalendarzyk BellaKalendarzyk Bella dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 3253 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Kalendarzyk Bella
avatararrow
~gość | 2017.07.18 18:13
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
a na komputer ?
Kalendarzyk Bella