w
googluj
pl

Just 6 Weeks Lite 2.1.1


ico
Just 6 Weeks Lite jest darmową wersją programu treningowego, umożliwiającego nam systematyczną pracę nad swoim ciałem. W ciągu tytułowych "tylko" 6 tygodni mamy umieć wykonać 100 pompek, 200 brzuszków, 150 pompek odwrotnych, 200 przysiadów lub 20 podciągnięć. Sami wybieramy rodzaj ćwiczeń; możemy się skupić na jednym lub nawet na wszystkich. Omawiana wersja aplikacji umożliwia korzystanie z pierwszych 2 tygodni całego cyklu treningowego.

Program ma prosty interfejs i intuicyjną obsługę. Ekran startowy pozwala poznać stopień naszego zaawansowania w każdym z ćwiczeń, jak i przejść do ich własnych trybów demonstracyjnych, statystyk i ustawień. Bezpośrednio na ekranie głównym można również ustawić dzienne przypomnienia dla każdego ćwiczenia z osobna. Po wybraniu np. przysiadów, ale jeszcze przed praktycznym przystąpieniem do serii treningowej, mamy przejść test wstępny, czyli wykonać tyle przysiadów, ile jesteśmy w stanie. Na tej podstawie zostanie nam zaproponowany przyszły schemat; np. 10 przysiadów, minuta przerwa, 13 przysiadów, minuta przerwy itd. Zaleca się nam trening po ok. 10 minut dziennie, 3 razy w tygodniu. Ważną zasadą jest, by po dniu treningowym mieć dzień odpoczynku.

Cechą charakterystyczną Just 6 Weeks jest to, że program nastawiony jest na działanie offline. Wszelkie dane i informacje - statystyki, przypomnienia, postęp - można wyeksportować do karty pamięci i je potem przywrócić. To wszystko sprawia, że jest to jedna z najbardziej przyjaznych aplikacji tego typu. Przynajmniej na te 2 darmowe tygodnie - warto zainwestować energię swojego ciała w wybrane ćwiczenia, a przestrzeń karty pamięci na instalację tej akurat aplikacji.

Ograniczenia!
7,49 zł kosztuje wersja pełna.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Demo (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Just 6 Weeks LiteJust 6 Weeks Lite dla Android
2017-02-05

Ilość pobrań: 46 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Just 6 Weeks Lite