w
googluj
pl

Atlas ćwiczeń KFD.PL 1.1.0


ico
"Dieta, Zdrowie, Sport, Trening, Doping, Kulturystyka i Fitness" - to opis zamieszczony w tytule polskiego forum KFD.pl. Atlas ćwiczeń KFD.PL to z kolei jego oficjalna aplikacja mobilna. Znajdziemy w niej mnóstwo informacji i szczegółowych instrukcji ze zdjęciami i filmami nt. właściwego, poprawnego wykonywania najpopularniejszych ćwiczeń na siłowni. Dostępna jest na urządzenia z systemem operacyjnym Android i może się pochwalić jedną z najwyższych ocen użytkowników w całym Google Play. Rzadko się bowiem zdarza, aby średnia zbliżała się lub była równa 5.0. I nie chodzi o to, że jest to aplikacja specyficzna, skierowana do raczej wąskiego grona użytkowników; ocena imponuje, tak czy inaczej. Oczywiście, średnia ocen użytkowników w Google Play nie zawsze musi się przekładać na naszą własną. W tym jednak wypadku nie można ani wykonaniu, ani treści aplikacji, niczego zarzucić.

Zawartość podzielona jest na 5 prostych działów: Ćwiczenia, Plany, Artykuły, Produkty i Kanał. Największe wrażenie robią pierwsze dwa i dlatego opiszemy je nieco szerzej. Po uruchomieniu aplikacji mamy dostęp do ćwiczeń na klatkę piersiową, plecy, barki, biceps, triceps, nogi i pośladki, przedramiona oraz brzuch. Po wybraniu jednej z tych kategorii będziemy mogli przejrzeć listę wszystkich ćwiczeń ze zdjęciami, zaś po wybraniu konkretnego ćwiczenia czeka nas wielka radość, gdyż mamy możliwość poznania: kolejnych faz ruchu (widzimy je na zdjęciach), informacji nt. pracujących mięśni (są zilustrowane), szczegółów poprawnego wykonania (z opcją obejrzenia filmu za pośrednictwem YouTube), a także dodatkowych, ważnych uwag. W dziale Plany odnajdziemy z kolei gotowe plany treningowe przygotowane przez profesjonalnego trenera personalnego i zawodnika kulturystyki. Plany podzielono ze względu stopień zaawansowania i są przygotowane w sposób bardzo funkcjonalny. Użytkownik nie może nie być zadowolony, ponieważ oprócz omówienia całego planu, spis ćwiczeń na kolejne dni daje linki do szczegółów ćwiczeń. Innymi słowy: nie trzeba przechodzić do działu Ćwiczenia i wyszukiwać ćwiczeń przepisanych nam na dany dzień. Wszystko mamy podane na tacy.

Co tu dużo mówić: aplikacja ma gigantyczną ilość informacji, które okraszono zdjęciami, rysunkami i filmami; jest prościutka w obsłudze i po prostu zrobi wrażenie na każdym, kto chodzi na siłownię. Jeśli chcemy trenować z głową - musimy mieć Atlas ćwiczeń KFD.PL!

Uwaga!
Witryna internetowa powiązana z aplikacją dostępna jest pod adresem http://www.kfd.pl/

Ograniczenia!
Do odtwarzania filmów wymagane jest połączenie z internetem.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Atlas ćwiczeń KFD.PLAtlas ćwiczeń KFD.PL dla Android
2018-06-22

Ilość pobrań: 124 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Atlas ćwiczeń KFD.PL