w
googluj
pl

FlowerBook 2.1.7


ico
FlowerBook to aplikacja przeznaczona dla profesjonalnych florystów oraz amatorów-entuzjastów florystyki, a wydana na urządzenia mobilne m.in. z systemem operacyjnym Android. Zawiera przeszło 7 tysięcy wysokiej jakości zdjęć kwiatów, a tę bazę danych pozwala przeszukiwać wedle rodzajów czy kolorów. FlowerBook stanowić ma więc mobilne centrum informacyjne o nowych produktach w tej dziedzinie. Pozwala dodawać kwiaty do ulubionych oraz szybko udostępniać informacje o znalezionych kwiatach w najbardziej znanych serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Pinterest) czy poprzez wiadomość e-mail.

Program wydano w dwóch wersjach: darmowej oraz płatnej. Wersja darmowa pozwala wyszukiwać nowe kwiaty w bazie oraz kwiaty wedle rodzajów. W wymiarze personalizacji, umożliwia dodanie co najwyżej 3 kwiatów do ulubionych. Również do 3 kwiatów ograniczona jest liczba zapamiętanych wyszukiwań. Wersja płatna polega z kolei na systemie subskrypcji rocznej. Prócz tego, co wersja darmowa, udostępnia wyszukiwarkę kwiatów wedle kolorów, a także nie ma żadnych restrykcji, co do liczby posiadanych ulubionych oraz liczby zapamiętanych wyszukiwań. Pozwala też dowiedzieć się, jakie kwiaty są najpopularniejsze w obecnym tygodniu, miesiącu i roku.

Na samym wstępie użytkownik musi utworzyć swój profil. W tym celu trzeba podać adres e-mail oraz imię, określić hasło, a także wybrać swoje zajęcie spośród dostępnych (kwiaciarz, wydarzenie/ślub, freelancer, hurtownik, student, inny, sadownik, hodowca; zachowano oryginalne nazewnictwo). Jako, że baza danych znajduje się na serwerze, w trakcie korzystania z aplikacji mobilnej musimy być połączeni z internetem. Tryb online wymagany jest też do oglądania zdjęć kwiatów w pełnej okazałości. Na zdjęcia kwiatów naniesione są znaki wodne.

Ograniczenia!
Połączenie z internetem jest wymagane, aby mieć dostęp do najświeższej bazy danych. Wersja pełna aplikacji kosztuje 18,97 zł w systemie rocznej subskrypcji, a daje np. możliwość wyszukiwania odmian kwiatów wedle kolorów.

Wymagania!
Android 3.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
FlowerBookFlowerBook dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 49 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
FlowerBook
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.17 13:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ciekawe.
FlowerBook