w
googluj
pl

Pudełko na Gwarancje 1.0.3


ico
Pudełko na Gwarancje to prosta aplikacja przeznaczona m.in. dla systemu operacyjnego Android, która posłuży nam do przechowywania kopii dowodów zakupu, a więc paragonów, faktur, gwarancji. W rezultacie, dokumenty potrzebne do zwrotu czy reklamacji towaru będziemy mieć zawsze pod ręką. Program udostępnia wyszukiwarkę oraz funkcję, dzięki której zostaniemy poinformowani, gdy termin gwarancji jednego z naszych produktów będzie mijał.

Po jego pierwszym uruchomieniu musimy się zarejestrować. W tym celu trzeba podać imię, nazwisko, płeć, adres e-mail, a także określić hasło, składające się co najmniej z 6 znaków. Po zatwierdzeniu formularza, otrzymamy informację o wysłaniu na nasz adres e-mail wiadomości zawierającej link aktywujący konto. Istnieje też możliwość zalogowania się do aplikacji za pośrednictwem już posiadanego konta na Facebooku. Dlaczego rejestracja jest wymagana, jeśli aplikacja jest tak prosta? - można by zapytać. Odpowiedź zaś jest taka, że producent udostępnia nam również aplikację WWW, co z kolei oznacza, że swoje dokumenty do Pudełka będziemy mogli wprowadzać, a także nimi zarządzać, nie tylko poprzez omawianą aplikację dla Androida, ale również z poziomu przeglądarki internetowej zainstalowanej w dowolnym systemie operacyjnym. Program internetowy dostępny jest w witrynie GuaranteesBox.com - to właśnie do niego zostaniemy automatycznie przekierowani po kliknięciu w link aktywujący konto.

Dodawanie informacji o produkcie w aplikacji dla Androida przebiega w ten sposób, że najpierw prosi się nas o zrobienie 3 zdjęć: produktu, paragonu oraz kodu kreskowego, znajdującego się na opakowaniu produktu. Następnie mamy uzupełnić formularz: podając nazwę produktu, jego dłuższy opis, kategorię (spośród przeszło setki); można potem edytować dane i np. usunąć z galerii nieudane zdjęcie produktu czy dodać kolejne. Po przejściu do interfejsu startowego aplikacji możemy się jednak zastanawiać, gdzie jest dodany przez nas produkt? - okazuje się, że najpierw trzeba wybrać odpowiednią zakładkę, np. "Główne". Aby tworzyć zakładki (czy używając tutejszej terminologii: pudełka), a tym samym wygodniej grupować swoje dokumenty, należy dotknąć ikony plusa, która znajduje się w pasku akcji.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem www.guaranteesbox.com

Ograniczenia!
Rejestracja jest wymagana; można jej dokonać poprzez adres e-mail albo za pomocą danych z konta na Facebooku. Dostępna jest też możliwość przejścia z konta bezpłatnego na konto Premium; profity korzystania z konta Premium odnajdziemy na stronie internetowej programu.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Pudełko na GwarancjePudełko na Gwarancje dla Android
2015-12-11

Ilość pobrań: 4 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Pudełko na Gwarancje