w
googluj
pl

Caynax Home Workouts 2.7.3


ico
Caynax Home Workouts jest aplikacją mobilną przeznaczoną dla urządzeń z systemem operacyjnym Android, oferującą ćwiczenia fizyczne oraz skomponowane zestawy takich ćwiczeń, które można wykonywać nawet nie wychodząc z domu. Program jest przejrzyście wykonany i już w ciągu minuty można go polubić. Czynnikiem, który wpływa na to w największym stopniu jest to, że proponowane ćwiczenia są bardzo proste. Można powiedzieć, że znamy je wszyscy ze szkolnych lekcji WF-u. Nie powinniśmy mieć problemów z ich wykonywaniem. Wśród nich nie ma dziwacznych cyrkowych rozciągnięć czy herkulesowych testów na wytrzymałość - jest tylko to, co znane, proste i lubiane. Jeżeli więc ćwiczenia wykonywane w domowych warunkach mają być w końcu przyjemne, to z tą aplikacją będą.

Program oferuje 4 tryby:
• Ćwiczenia - znajdziemy tu listę 20 ćwiczeń, m.in. brzuszki, pajacyki, pompki, przysiady, unoszenie kolan, wykroki. Po wybraniu ćwiczenia, możemy przejść do ilustracji kolejnych etapów jego poprawnego wykonywania, jak i ustawić swoje własne parametry treningu z nim związanego, tzn. liczbę powtórzeń, czas powtórzeń oraz ogólny czas ćwiczenia. Po zatwierdzeniu opcji, zostaniemy przekierowani do ekranu właściwego ćwiczenia; nastąpi wygenerowanie plików TTS (przekształcenia tekstu na mowę; za pierwszym razem musimy być online!) i będziemy już mogli ćwiczyć wedle instrukcji przedstawionych wprost na ekranie urządzenia oraz wedle prostych wskazówek audio,
• Plany treningowe - to ekran startowy aplikacji. Dostępne rodzaje treningów to: High Intensity Circuit Trening (HICT), Tabata, Tabata Cardio. Treningi składają się z różnych ćwiczeń przeplatanych krótkimi przerwami,
• Harmonogram - po wybraniu jednego z wymienionych treningów, można go dodać do wbudowanego w aplikację kalendarza, jednocześnie określając godzinę treningu, datę jego rozpoczęcia/zakończenia oraz częstotliwość,
• Moje obecne treningi - tu natomiast poznamy aktualny status naszych treningów; można oznaczyć dane dni jako zaliczone czy ponownie przystąpić do wybranego zestawu ćwiczeń.

To jedna z najlepszych aplikacji wspomagających trening fizyczny w domu. Dla osób, które w ogóle nie mają motywacji - może być nawet najlepsza, gdyż niczego nie wymusza, jest łagodna i tylko zachęca. Jeżeli pierwszy krok jest najtrudniejszy, to z tą aplikacją będzie najłatwiejszy.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Aby móc korzystać z funkcji wskazówek w formie dźwiękowej, musimy: 1) posiadać moduł TTS (np. aplikację "Zamiana tekstu na mowę Google"); 2) być online, aby wygenerować i pobrać potrzebne pliki związane z wybranym ćwiczeniem czy treningiem; proces jest przeprowadzany automatycznie, a po zapisaniu danych w pamięci urządzenia, kolejne łączenia nie są konieczne.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski można wybrać zaraz po uruchomieniu aplikacji (wystarczy zatwierdzić domyślnie proponowaną opcję).

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Caynax Home WorkoutsCaynax Home Workouts dla Android
2018-09-22

Ilość pobrań: 83 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Caynax Home Workouts
avatararrow
~Rysiu z Klanu | 2015.12.11 14:20
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wszystko super, ale brakuje ćwiczeń z hantelkami. Posiadam dwa hantelki i fajnie byłoby je wykorzystać. Sporo ćwiczeń w Internecie jest z wykorzystaniem hatli, ale z apką byłoby wygodniej :)
Caynax Home Workouts