w
googluj
pl

Moje dziecko 1.0.2


ico
Moje dziecko to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która - jak zapewnia producent - "pomoże Ci w opiece nad Twoim dzieckiem". Znajdują się w niej sugerowane terminy szczepień, ćwiczenia mające wspomóc prawidłowy rozwój dziecka (z rysunkami), jak i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a dotyczące kąpieli, produktów, które dziecko powinno lub nie powinno jeść, czy też powszechnych dolegliwości, jak podrażnienia czy gorączka niemowlęcia. Program zawiera też wykresy siatek centylowych wagi i wzrostu. (Siatki centylowe to wykresy pokazujące, jak - z upływem czasu - zmienia się wzrost, waga i obwód główki dziecka). Ponadto, aplikacja umożliwia prowadzenie szczegółowego "monitoringu" karmienia - daje sposobność wpisywania ilości spożywanego pokarmu przez dziecko w odniesieniu do kolejnych karmień, a potem przeglądanie statystyki w formie wykresu.

Po jej pierwszym uruchomieniu mamy możliwość dodania profilu swojego dziecka. Profil ten składa się ze zdjęcia, imienia, płci, daty urodzenia. Jeśli nie dodamy zdjęcia, wykorzystane zostanie predefiniowane. Ekran programu będzie nas potem witał tymi danymi, a do tego informacjami o najbliższych porach karmienia. Pory te można dostosować do swoich potrzeb. Jednocześnie istnieje możliwość błyskawicznego włączenia/wyłączenia przypomnienia związanego z daną porą. Może to być szczególnie przydatne, gdy przed nami wiele zajęć i natłok obowiązków, i obawiamy się, że będziemy pochłonięci pracą; aktywowanie wówczas konkretnego alertu z pewnością zwróci naszą uwagę na to, co najważniejsze. Program udostępnia zresztą cały kalendarz, na który nanosić można różne, dowolne wydarzenia. Im także można od razu przypisywać przypomnienia. Mamy w nim dostęp do planów konkretnych dni, zatem może być uznany za pełnoprawny terminarz. Co ważne, kalendarz jest wbudowany; nie musimy więc instalować aplikacji trzeciej, jeśli zależy nam na tej funkcjonalności i gdy preferujemy rozwiązania typu "wszystko w jednym".

Program jest rozbudowany i wielofunkcyjny, a do tego nowocześnie wykonany. Jego minusem może być to, że przeznaczony jest tylko dla jednego dziecka. Do tego należy wspomnieć, że brak w nim danych o źródłach, z których pochodzą prezentowane informacje. Jednakże bez względu na to, czy byłyby dostępne, czy też nie, należy pamiętać, że aplikacja - ta i każda inna tego typu - ma wyłącznie charakter informacyjny czy poradnikowy i nie powinna być w realnym życiu stosowana jako "wyrocznia".

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Moje dzieckoMoje dziecko dla Android
2018-06-22

Ilość pobrań: 9 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Moje dziecko