w
googluj

Easy Vegetarian Recipes 1.0.21


ico
Easy Vegetarian Recipes jest to aplikacja kulinarna dedykowana wegetarianom, jak i wszystkim innym osobom, które chciałyby poznać przepisy, w których nie ma w mięsa. Program jest w bezpośredni sposób związany z amerykańskim serwisem SparkPeople.com, który koncentruje się na poradach związanych z odżywianiem się oraz aktywnością fizyczną. To jedna z wielu jego produkcji, dostępna na każdy z najbardziej znanych mobilnych systemów operacyjnych na świecie - w tym, oczywiście, również na urządzenia z Androidem. Cechą wyróżniającą tę akurat aplikację jest to, że udostępnia zbiór najprostszych posiłków z portalu-rodzica, tak więc jest to propozycja w sam raz, jeśli zależy nam na szybkości. Pod tym względem, w podstawowym trybie przeglądania bazy danych, możemy nie tylko zobaczyć przykładowe zdjęcia gotowych posiłków (tzw. "sugerowane propozycje podania") oraz ich wartość energetyczną, ale też sugerowany czas przyrządzenia składników oraz (oddzielnie) samego gotowania.

Aplikacja jest estetyczna, czytelna i prosta w obsłudze, choć nieco brak jej płynności, a ikona otwierająca menu główne, a tym samym i to menu, znajduje się nie z lewej, ale z prawej strony. Przepisy podzielono na śniadania, lunche, dania główne, przystawki, desery, przekąski. Prócz tego w menu odnajdziemy odnośnik do naszych ulubionych przepisów; nie ma wyszukiwarki. Strona szczegółów wybranego przepisu składa się z 3 części i są to:
• właściwy przepis - czyli spis składników oraz instrukcja postępowania; jest też m.in. opcja udostępnienia przepisu oraz zapisania go jednym dotknięciem,
• informacje o wartościach odżywczych - tabela zawiera m.in. kalorię, sól, potas, błonnik, cukier, białko itp.,
• oceny i komentarze zarejestrowanych użytkowników - ekran główny każdego przepisu zawiera również ogólną ocenę przepisu w skali 1-5, zaś tu można dodatkowo poznać komentarze wraz z oceną przydatności tych komentarzy; jak w Amazonie: użytkownicy mogą oznaczać recenzje jako pomocne, dzięki temu znajdują się one wyżej na liście; dysponujemy też informacją o tym, ilu użytkownikom dana opinia się przydała.

Aplikacja nie oferuje żadnych ustawień globalnych ani opcji zarejestrowania się czy zalogowania. Potrzebuje połączenia z internetem, jako że sama jest tylko czytnikiem przepisów z serwisu WWW. Niestety, to samo dotyczy opcji ulubionych - musimy być online, by je zobaczyć.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest w witrynie http://www.sparkpeople.com/

Ograniczenia!
Połączenie z internetem jest wymagane.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
Easy Vegetarian RecipesEasy Vegetarian Recipes dla Android
2016-08-27

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Easy Vegetarian Recipes