w
googluj
pl

Tabela Kalorii 1.2.4


ico
System operacyjny Android doczekał się już wielu aplikacji pozwalających nam szybko poznać wartość kaloryczną różnych produktów spożywczych. To nie dziwi, zważywszy na fakt powszechnego wzrostu zainteresowania tym, co się je, w jakich proporcjach itd. Tym razem chcemy przedstawić jeszcze jedną z nich - i od razu wskażemy Wam główny walor i przyczynę, dla której warto przetestować również i tę akurat Tabelę Kalorii, nawet jeżeli sprawdzaliście już inne. A jest to mianowicie piękne wykonanie; stylowe, estetyczne i nawiązujące do najnowszych trendów w grafice interfejsu. (W kwestii wizualnej jedyne zastrzeżenie można mieć tylko do tego, że w trybie online program wyświetla belkę z reklamą).

Ekran startowy udostępnia wyszukiwarkę oraz przeglądarkę produktów wg kategorii: warzyw, owoców, produktów zbożowych, nabiału, mięsa i ryb, słodyczy, napojów i alkoholi, dań gotowych, "innych". Kategorie te okraszone są zdjęciami, co bardzo ładnie wygląda. Po wybraniu rodzaju produktów będziemy mogli je przejrzeć w formie listy; obok nazwy produktu zawarto od razu wartość odżywczą (kcal / 100 g lub 100 ml). Wybranie produktu skutkuje oczywiście przejściem do następnej strony - strony szczegółów. Zawiera ona nie tylko ogólną wartość odżywczą, ale też informacje o zawartości węglowodanów, tłuszczów oraz białka. Dostępna jest opcja zmiany przelicznika - tzn. zamiast np. 100 g możemy wpisać dowolną inną wagę i natychmiast poznać wymienione wartości w odniesieniu do niej właśnie.

Aplikacja nie oferuje żadnych ustawień globalnych. Jedyne, co możemy w niej zmienić, to przelicznik wagi. Do ideału brakuje jej jednego: możliwości dodawania produktów, które nas najbardziej interesują, do ulubionych; choć i tak jest świetna.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Tabela KaloriiTabela Kalorii dla Android
2018-10-20

Ilość pobrań: 79 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Tabela Kalorii