w
googluj

Cap Time 1.005


ico
Cap Time to aplikacja, dzięki której można śledzić wykorzystywanie swojego czasu, a jest dostępna na urządzenia przenośne m.in. z systemem operacyjnym Android. Jest to jeden z najprostszych programów tego typu i nawet wcale nie trzeba testować podobnych, aby to stwierdzić. Do aplikacji trzeba się jednak najpierw zalogować; można to zrobić za pośrednictwem Facebooka bądź tworząc nowe konto poprzez adres e-mail.

Na ekranie głównym Cap Time udostępnia funkcję dodania aktywności. Aktywność to po prostu czynność, którą zwykle w naszym szarym (bądź kolorowym) życiu często wykonujemy. Do dyspozycji mamy już zdefiniowane aktywności - naszym wstępnym zadaniem jest tylko wybór tych, które są rzeczywiście z nami związane. Wcale nie musimy wybierać wielu i być skrupulatni. Najważniejszy jest nasz komfort, dlatego przy okazji korzystania z tego typu narzędzi sugerujemy na początek wybranie jednej, najważniejszej aktywności, której czas chcemy śledzić. Tak czy inaczej, wybrane czynności będą potem dostępne z ekranu startowego. Dostępne aktywności ukazane są w formie skrótowej, hasłowej. Są nimi m.in.: transport, przyjaciele, studiowanie, jedzenie, kupowanie, czytanie, gotowanie, sprzątanie, praca, internet, sport, spanie.

Co dalej? Jeśli chcemy, przykładowo, mierzyć czas poświęcany na czytanie, to wystarczy raz tapnąć belkę "Reading" i już można wyjść z aplikacji. Po zakończeniu czytania - kolejne tapnięcie; wyłączamy licznik. To wszystko. Aplikacja udostępnia statystyki aktywności i te można przeglądać np. w formie wykresu kołowego, pokazującego procentową relację między aktywnościami na przestrzeni różnych okresów.

Prostota jest wspaniałą zaletą i nigdy nie jest wadą, ale... w tej aplikacji nie można edytować aktywności i dodawać swoich, nie można usunąć predefiniowanych, nie można edytować czasów aktywności i konieczne(!) jest połączenie z internetem. Ostania, szokująca, cecha sprawia, że polecamy udanie się na stronę innej aplikacji służącej do śledzenia czasu dostępnej w naszym serwisie. W zasadzie wszystkie inne są bowiem bardziej dopracowane i bardziej funkcjonalne - no i nie potrzebują trybu online.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Połączenie z internetem jest konieczne, by móc korzystać z aplikacji. Konieczna jest rejestracja.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (1 głosów)

Strefa Download programu
Cap TimeCap Time dla Android
2015-01-27

Ilość pobrań: 2 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Cap Time