w
googluj

The Timeline 1.01


ico
The Timeline to aplikacja wydana na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, która pozwala tworzyć przypomnienia dotyczące dowolnych spraw osobistych, a ujmuje je w oryginalny sposób: pokazując wszystkie alerty na osi czasu. Im bliżej do aktywacji danego przypomnienia, tym bliżej znajdować się będzie ono górnej części interfejsu, oznaczającej aktualny czas. Oś można przesuwać w pionie (dół to przyszłość), a jednym dotknięciem - można wrócić do widoku na najbliższe godziny.

Tworzenie alertu jest proste. Polega to na przytrzymaniu punktu na osi związanego z wybraną przez nas porą i przesunięciu palca w lewo lub prawo do ikony aktywującej kompozytora. W zależności od trybu przeglądania osi, alerty można tworzyć z przerwami co 30 bądź 5 minut. Kompozytor alertu daje nam szansę wyboru ikony i jej koloru, jak i wpisania wiadomości, która ma być wyświetlana. Alert będzie następnie, w ładnej formie, przedstawiony na osi. Na samym dole interfejsu znajdziemy informację, kiedy nastąpi najbliższy. O ustawionej porze usłyszymy sygnał dźwiękowy (nasz systemowy). Przypomnienie można zignorować, jednakże będzie wyświetlone w aplikacji do momentu, w którym nie zdecydujemy: czy ma być odroczone, czy zatwierdzone. Odroczenie automatycznie przesuwa alert na kolejny węzeł, czyli np. na za 5 minut.

Jak oceniamy przydatność aplikacji? Może być przydatna, jeśli zwykle tworzymy alerty na najbliższe dni. Jeśli natomiast zależy nam na narzędziu do tworzenia alertów na zdecydowanie dalsze perspektywy, to, niestety, program nie oferuje komfortowego sposobu ich przeglądania i ewentualnego poprawienia, bo ciągle trzeba oś przesuwać i przesuwać. Innymi słowy, nie ma w aplikacji prostego widoku na kompletnie wszystkie utworzone przez nas alerty.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
The TimelineThe Timeline dla Android
2015-01-31

Ilość pobrań: 2 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
The Timeline