w
googluj
pl

Payzzer 1.3


ico
Payzzer, aplikacja przeznaczona dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android, jest klientem narzędzia dostępnego w witrynie Payzzer.com, które umożliwia zarządzanie całością lub fragmentem finansów prywatnych, domowych czy biznesowych. Jak twierdzą jego twórcy, "Payzzer nie jest dedykowanym systemem dla konkretnego zastosowania, ale elastycznym narzędziem, które łatwo dostosować do własnych potrzeb". W najprostszym ujęciu jest to po prostu lista przeprowadzonych operacji finansowych, która jest rozłożona w czasie. Jednakże oryginalny jest sposób dodawania tych operacji, opiera się bowiem na pisaniu specjalnego polecenia, składającego się z kilku części; przykładowo: z nazwy operacji finansowej, znacznika operacji oraz wartości. Jeśli brzmi to skomplikowanie, to jednak w praktyce jest intuicyjnym podejściem. Poleceniem może być: "doładowanie do #telefonu -50"; resztą zaś zajmie się system i sam uzupełni, że chodziło nam o 50 zł (a nie np. o 50 dolarów) i o konto (portfel) główny. Jeśli więc nie podamy np. waluty, wówczas zostaje podstawiona wartość domyślna. Korzystanie z kratek (#) tagujących operacje jest opcjonalne; w rezultacie polecenie może być jeszcze krótsze.

Dedykowana, w pełni darmowa, aplikacja dla Androida pozwala dodawać, edytować oraz usuwać operacje; wprowadzać te operacje z podpowiadaniem składni, jak i pracować w trybie offline. Aby jednak z niej korzystać musimy założyć konto. Rejestracja polega na podaniu imienia, adresu e-mail oraz utworzeniu hasła; na koniec musimy aktywować konto klikając w link w dostarczonym do nas automatycznie e-mailu od twórców aplikacji. Jest to więc narzędzie przeznaczone dla tych użytkowników, którzy chcą mieć wieloplatformowy dostęp do swojego menedżera. Dość poważnym minusem aplikacji mobilnej jest jednak to, że w trakcie przechodzenia między jej ekranami pobierane są informacje z serwera. W rezultacie - choć samo wprowadzanie operacji jest rzeczywiście szybkie i intuicyjne, i łatwo się do koncepcji autorów przyzwyczaić i ją szczerze polubić - korzystanie z aplikacji może stać się trochę irytujące.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest w witrynie http://payzzer.com/pl/ - dostępna jest też wersja zaprojektowana specjalnie dla przeglądarek mobilnych; jej adres to m.payzzer.com

Ograniczenia!
Wymagane jest założenie konta poprzez adres e-mail. Tryb online jest konieczny do synchronizowania danych z chmurą.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PayzzerPayzzer dla Android
2015-01-24

Ilość pobrań: 0 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Payzzer