w
googluj
pl

Better Diary 2.4


ico
Better Diary jest aplikacją dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która pozwala prowadzić pamiętnik, dziennik, notatki. Program charakteryzuje się czystym, eleganckim interfejsem (Material Design), udostępniającym kilkanaście motywów graficznych oraz przeszło setkę fontów; możliwością formatowania tekstu przy użyciu znaczników HTML, blokowania dostępu przy pomocy hasła, prowadzenia wielu oddzielnych pamiętników (i np. jeden zachowywać wyłącznie dla siebie, a inny wykorzystywać wraz z członkami rodziny czy znajomymi).

Każdy wpis może automatycznie zawierać dane pogodowe, lokalizację (na bazie GPS), czas i datę, a w wypadku dodawania zdjęć - również dane EXIF (czyli czysto techniczne informacje o samych zdjęciach). Wpisy można udostępniać e-mailem lub dzielić się nimi na portalach społecznościowych. Aplikacja posiada funkcję alertów, dzięki czemu nie zapomni się o dodaniu notatki, jeśli zależy nam na systematyczności. (Można ustawić nie tylko czas, ale i konkretne dni tygodnia przypomnień). Przeszłe wpisy można przeglądać na różne sposoby: wedle kalendarza, osi czasu czy mapy. W kwestii obsługi multimediów, program pozwala dodawać zdjęcia - można je zaimportować lub wykonać od ręki.

Prócz omawianej aplikacji mobilnej Better Diary dostępna jest też jej aplikacja internetowa w witrynie BetterDiary.com. Oznacza to oczywiście, że możliwe jest przeprowadzanie synchronizacji danych. Musimy się jednak w tym celu zarejestrować adresem e-mail lub zalogować za pośrednictwem Google+ lub Facebooka. Jest to, niemniej, tylko opcjonalne - z aplikacji można korzystać anonimowo i offline.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest w witrynie http://www.betterdiary.com/

Ograniczenia!
Aby wpisy miały automatycznie dodawane np. informacje pogodowe, potrzebne jest połączenie z internetem. Dostęp do dodatkowych funkcji (np. synchronizacji) możliwy jest po zarejestrowaniu się (Google+, Facebook, e-mail).

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, lecz nie wszystko zostało spolszczone

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Better DiaryBetter Diary dla Android
2018-06-22

Ilość pobrań: 19 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Better Diary