w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 228
Wszystkich postów: 904129
Wszystkich tematów: 127450

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6398 dni
pl

Meal Reminder 1.8.8


ico
Meal Reminder to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która zachęca do spożywania 5 posiłków dziennie o stałych i wcześniej wyznaczonych porach. Jej najistotniejszą cechą jest to, że powiadamia nas, gdy pora na dany posiłek nastąpi. Włączenie tych alarmów jest konieczne, ale ustalenie ich czasów, czyli czasów posiłków, zależy już całkowicie od nas.

Po przejściu do interfejsu aplikacji pierwsze, co musimy zrobić, to włączyć wspomniane alarmy. Odpowiednia funkcja będzie na nas czekać; wystarczy tapnięcie, by przejść do menu. Ekran główny przedstawia rozkład posiłków - śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorka i kolacji - wraz z sugerowanymi porami ich spożycia (zwykle co 3 godziny). Jeśli przeoczymy posiłek, będzie on opisany jako "pominięty". Pory posiłków można szybko i łatwo określić po tapnięciu w dany posiłek bądź po przejściu do ustawień globalnych, gdzie też ustalimy, czy chcemy, aby powiadomieniom towarzyszył dźwięk i wibracja. Jeśli z kolei nie jesteśmy przekonani co do tego, że warto jeść akurat 5 posiłków dziennie, wówczas będziemy mogli przeczytać w aplikacji, jakie są argumenty "za".

Ogólnie rzecz biorąc, program jest świetny, ponieważ wykorzystuje powszechnie znane i rozsądne zalecenie dietetyków, by jeść 5 posiłków dziennie (i nie proponuje kolejnej modnej diety); a nam z kolei pomaga wyrobić w sobie nawyk "pamiętania" o tym poprzez sympatyczne alerty (co jest w nich sympatycznego - musicie sami zobaczyć). To wszystko w formie prostej i miłej dla oka.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Meal ReminderMeal Reminder dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 97 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Meal Reminder