w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 240
Wszystkich postów: 904137
Wszystkich tematów: 127455

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6402 dni
pl

Do it (Tomorrow) 2.3.5


ico
Do it (Tomorrow) jest wygodną aplikacją do tworzenia nieskomplikowanych list zadań do zrobienia; bez tagowania czy dodawania zdjęć itd. Dostępna jest m.in. na urządzenia mobilne z systemem Android oraz w internecie w witrynie Tomorrow.do. Przyjemność z jej używania bierze się z tego, że umożliwia prowadzenie dziennika zadań w systemie dziś-jutro, i jeśli jakiegoś zadania nie będziemy w stanie wykonać dzisiaj, wówczas jednym tapnięciem - przy każdym zadaniu mamy bowiem specjalną strzałkę - przesuniemy je sobie na dzień kolejny. Jest też funkcja powrotu zadania z jutra na dzisiaj.

Aplikacja ma oryginalny design. Interfejs graficzny przypomina bowiem otwarty zeszyt. Dotyczy to również czcionki, mającej imitować pismo odręczne, co jednak może być wadą aplikacji, gdyż trudniej odczytać tekst. Ale bez obaw: w ustawieniach możemy ją zmienić na bezszeryfową. Ekran główny przedstawia lewą stronę otwartego zeszytu i to dzień aktualny, lecz gestem możemy przejść do prawej strony, czyli jutra. Pod relatywną nazwą strony (DZISIAJ, JUTRO) mamy aktualne daty. Prócz tego prawa strona zeszytu ma ikonę koła zębatego, której tapnięcie przeniesie nas do ustawień globalnych aplikacji. Dostęp do tych ustawień mamy też przez fizyczny przycisk MENU.

Edycja naszego notatnika TODO jest łatwiutka. Obie strony zawierają miejsce na błyskawiczne dodanie zadania. Jak wspomniano, tapnięcie strzałki przy zadaniu przenosi je do drugiej strony zeszytu. Natomiast tapnięcie zadania - przekreśla go (wykonane!). Na koniec dodajmy, że program daje możliwość utworzenia profilu, a tym samym synchronizacji danych między urządzeniami czy platformą webową; dostępna jest też synchronizacja z aplikacją Google Task.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem tomorrow.do

Ograniczenia!
Istnieje możliwość utworzenia profilu i synchronizowania danych między urządzeniami. Widżety aplikacji są płatne; są 3, a każdy z nich kosztuje 3,16 zł; ich cena w pakiecie to z kolei 7,17 zł.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, ale nie wszystko zostało spolszczone

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Do it (Tomorrow)Do it (Tomorrow) dla Android
2014-12-03

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Do it (Tomorrow)
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.17 13:39
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Minimalistyczne, bardziej rozbudowanych planów nie ma co wpisywać, ale do przypomnienia o rzeczach na 'swięty Nigdy' - dobre.
Do it (Tomorrow)