w
googluj
pl

Listonic 6.14.0


ico
Listonic to mutliplatformowa aplikacja, której celem jest pomóc nam w zakupach. Przede wszystkim i co najważniejsze, umożliwia proste i przyjemne prowadzenie list zakupów, daje dostęp do gazetek sieci sklepów (Carrefour i Alma); ma nawet sekcję przepisów kulinarnych z funkcją szybkiego dodania składników do listy zakupów. Aplikacja ta dostępna jest m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android i wersji tej się teraz przyjrzymy z bliska. Zanim to jednak uczynimy dodamy jeszcze, że Listonic dostępny jest również z poziomu przeglądarki internetowej, jako aplikacja online, więc można z niej korzystać po przejściu do witryny Listonic.com/pl. Po zarejestrowaniu się, bo istnieje też taka opcja, możliwa stanie się synchronizacja naszych zakupowych danych między urządzeniami.

Ekran główny daje szansę utworzenie nowej listy zakupów bądź przechodzenia do już utworzonych. Wszystko więc tylko czeka na nasze zakupowe plany. Najpierw podajemy nazwę dla naszej listy. Może to być np. nazwa sklepu, w którym chcemy dane zakupy zrobić. Następnie możemy już wpisywać produkty bądź skorzystać z tzw. szybkiej listy. Szybka lista to świetna opcja - jest to częściowo przygotowana już przez twórców lista często kupowanych produktów, a więc produktów codziennej konsumpcji. Nie jest ona długa i, nie wiedzieć czemu, nie jest ułożona alfabetycznie, ale stanowi na pewno dobry wstęp do przygotowania naszej własnej. A jest ona "częściowo przygotowana", ponieważ szybka lista zawiera również zakładkę z produktami najczęściej dodawanymi ręcznie przez nas samych. W rezultacie, szybka lista może mieć wszystkie produkty, jakie kupujemy, a co najlepsze - udostępnia nam też sekcję z ulubionymi; przy nazwie produktu wystarczy tapnąć w ikonę i produkt będzie jeszcze łatwiej dostępny w ramach tworzenia potencjalnego koszyka.

Funkcji wspomagających prowadzenie list jest zresztą więcej. Zakupione przedmioty można z listy usunąć jednym przyciskiem; można włączyć funkcję wyświetlania cen produktów z wybranych sieci czy wpisania własnych cech; można dodawać produkty przez nagranie głosowe (wymagany jest w tym celu darmowy program Google Voce Search) lub skaner kodów (a w tym celu wymaga się posiadania, również darmowego, Barcode Scannera).

Uwaga!
Serwis internetowy dostępny jest pod adresem listonic.com/pl/home

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem i korzystamy z niektórych funkcji. Możliwe jest zalogowanie się do serwisu; dzięki temu można synchronizować dane między urządzeniami. Do obsługi nagrań głosowych wymagana jest zewnętrzna aplikacja, Google Voice Serach, którą można pobrać z Google Play za darmo. Do obsługi kodów kreskowych wymagana jest zewnętrzna aplikacja, Barcode Scanner, którą też można pobrać za darmo z oficjalnego sklepu Google z aplikacjami dla Androida.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
ListonicListonic dla Android
2018-09-12

Ilość pobrań: 41 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Listonic