w
googluj
pl

Pismo Święte Audio 1.1.3


ico
Pismo Święte Audio jest aplikacją wydaną na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która zawiera linki do pobrania katolickiego Pisma Świętego - Biblii Tysiąclecia w tłumaczeniu/wydaniu oficjalnie zatwierdzonym do użytku liturgicznego - w formie audiobooków. Pobrane pliki dźwiękowe można następnie odsłuchiwać w interfejsie tej aplikacji bądź poprzez jej widżet, gdyż wyposażona jest w wewnętrzny odtwarzacz.

Autorem nagrań, których dokonano w 1982 roku, jest Biblioteka Centralna Polskiego Związku Niewidomych. Pliki audio można zresztą pobrać w każdej chwili, nie tylko przez tę aplikację. Odnajdziemy je w witrynie Biblia-mp3.pl - z możliwością pobrania poszczególnych części bądź od razu całości.

Wracając do samej aplikacji, pozwala ona zarządzać bazą plików MP3 z poszczególnymi księgami (aplikacja ma ładne, czytelne i przejrzyste menu główne), przechowuje informacje o już odsłuchanych fragmentach, może automatycznie pobierać kolejne fragmenty (kiedy trzeba); zresztą w ustawieniach można nawet ustawić przestrzeń w MB, jaką pobrane pliki mogą znajdować. Jej widżet jest natomiast prościutki, bo pozwala jedynie na odtwarzanie albo wstrzymywanie odtwarzania, jak i może nas przekierować do właściwego interfejsu.

Podsumowując, aplikacja przyda się wszystkim, którzy z różnych względów nie mogą czytać Pisma Świętego. Pliki są darmowe. Nagrania mają, co prawda, nie za dobrą jakość dźwięku, ale lektorzy spisują się dobrze, jeśli nie wspaniale. Czasem możemy mieć problemy z pobieraniem plików, ale i tak nie zmienia to podstawowego faktu, że program jest funkcjonalny i po prostu przydaje się w codziennym życiu - przede wszystkim dlatego, że po powrocie do aplikacji (to samo dotyczy funkcjonowania widżetu) i tapnięciu w odtwarzanie, słuchamy od miejsca, w którym zakończyliśmy.

Uwaga!
Pliki audio Pisma Świętego wykorzystywane przez tę aplikację można pobrać ze strony biblia-mp3.pl

Ograniczenia!
Wymagane jest pobieranie plików audio, gdyż sama z siebie aplikacja ich nie dostarcza.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Pismo Święte AudioPismo Święte Audio dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 484 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Pismo Święte Audio