w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 218
Wszystkich postów: 904129
Wszystkich tematów: 127450

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6397 dni

Forest 4.9.2


ico
Forest jest nietuzinkowym narzędziem, które pomoże nam skoncentrować się na nauce czy pracy - na czymkolwiek, co mamy właśnie teraz robić, a nie robimy, bo wolimy (niestety!) czytać wpisy znajomych na Facebooku, przeglądać sportowe strony internetowe, grać w gry logiczne itd. Znamy to dobrze. Jeśli zauważyliśmy, że smartfon z systemem Android bardziej nam - przynajmniej niekiedy - przeszkadza w wypełnianiu obowiązków lub innych zaplanowanych zadań, niż pomaga, wówczas zainstalowanie aplikacji Forest będzie dobrym rozwiązaniem, ale dlaczego?

Przede wszystkim: zasada działania programu jest bardzo prosta i ujmująca. Gdy chcemy się skupić - wówczas po prostu... sadzimy wirtualne drzewko; w tym celu wystarczy jedno tapnięcie na ekranie głównym. Przez kolejne pół godziny drzewko będzie rosło, o ile tylko nie użyjemy smartfona; a uściślając: o ile tylko nie opuścimy tej aplikacji. W przeciwnym razie roślina obumrze, czego powiadomienie znajdziemy np. w systemowym panelu bądź odczuwając wibrację w urządzeniu. Po wielu pomyślnie ukończonych sesjach nauki czy pracy będziemy jednak mogli być właścicielami bujnego lasu. Z drugiej strony, las ten będzie mógł też zawierać obumarłe drzewa; wszystko zależnie od naszej aktywności = liczy się każde zasadzone drzewko.

Program umożliwia nam utworzenie tzw. białej listy, na której znaleźć się mogą co najwyżej 3 aplikacje, których włączenie nie spowoduje obumarcia drzewka. Nasz las, którego wizualizację i statystyki możemy zresztą również zobaczyć, można udostępnić poprzez Facebooka i Twittera.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
ForestForest dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 65 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Forest
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.17 13:25
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ciekawy pomysł.
Forest