w
googluj
pl

Ćwiczenia na mięśnie brzucha 4.5.1


ico
Ćwiczenia na mięśnie brzucha (Abs Workout) jest to nazwa aplikacji wydanej na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android. Ich autorzy pochwalić się mogą filmem "Ćwiczenia na mięśnie brzucha przez 8 minut", który w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 40 mln razy. Zresztą sama aplikacja pobrana została przeszło milion razy, więc jeśli szukamy sposobu na poprawienie swojej sylwetki, liczby te stanowią już odpowiednio mocną rekomendację, aby ją wypróbować.

Co jednak mamy w samej aplikacji? Co nam ona oferuje? Przede wszystkim powiedzmy, że jest ona całkowicie nastawiona na wykonywanie ćwiczeń. Interfejs główny podzielony jest na 3 części. Na samej górze mamy zestawy ćwiczeń, które można przewijać poziomo. Po wybraniu danego zestawu mamy jego charakterystykę, w tym np. informację o czasie trwania treningu. Na samym dole mamy natomiast dostęp do filmików ogólnie pokazujących konkretne ćwiczenia należące do zestawu. Po tapnięciu można je odtwarzać, ale potrzebne jest do tego nawiązanie połączenia z internetem. Dostępna jest w interfejsie głównym oczywiście jeszcze jedna możliwość: rozpoczęcia ćwiczeń albo... i nie; za darmo mamy tylko pierwszy zestaw ćwiczeń, kolejne są z kolei płatne.

Po wybraniu zestawu ćwiczeń mamy szansę wygenerowania programu, tzn. harmonogramu, ćwiczeń w kalendarzu. Sami też możemy zaplanować ćwiczenia. Prócz tego, i co jest najwspanialszą cechą tej aplikacji (ale i zawsze wszystkich fitnessowych), mamy możliwość obejrzenia filmów prezentujących ćwiczenia. Wiąże się to jednak z koniecznością albo ich pobrania, albo oglądania online, gdyż aplikacja sama w sobie ich nie posiada. Dodajmy do tego, że oglądanie nie przebiega przez interfejs tej aplikacji, a przez zewnętrzną (musimy mieć w systemie odtwarzacz filmów).

Uwaga!
Witryna internetowa związana z aplikacją dostępna jest pod adresem passion4profession.net

Ograniczenia!
Dostęp do wszystkich zestawów ćwiczeń jest płatny. Konieczne jest nawiązanie połączenia z internetem np. po to, aby móc oglądać filmy prezentujące ćwiczenia.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
Ćwiczenia na mięśnie brzuchaĆwiczenia na mięśnie b... dla Android
2018-11-17

Ilość pobrań: 256 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Ćwiczenia na mięśnie brzucha