w
googluj
pl

Mięśnie klatki piersiowej 4.5.1


ico
Mięśnie klatki piersiowej to nazwa aplikacji treningowej dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Jej autorzy - Passion4Profession - wydali również inne narzędzia mające wspomóc nasze prozdrowotne wysiłki. Najbardziej znana z nich udostępnia zestawy ćwiczeń na mięśnie brzucha; zresztą w serwisie YouTube znajduje się, obejrzany przeszło 40 milionów razy, film pt. "Ćwiczenia na mięśnie brzucha w 8 minut", który pokazuje filozofię trenowania wedle autorów. Najkrócej mówiąc, chodzi o to, by ćwiczenia były proste, łatwe do wykonania; by korzystać z nich mogła jak największa rzesza ludzi; by w efekcie ćwiczenia stanowiły radość. Właśnie dlatego nacisk w każdej z aplikacji fitnessowych Passion4Profession kładzie się na czas trwania ćwiczeń - wydaje się, że początkowe 8 minut treningu to mało, ale kluczem do sukcesu jest wytrwałość. (Uściślając: tu akurat pierwszy poziom treningowy trwa 9 minut, ale na pewno rozumiecie ideę).

Można śmiało powiedzieć, że wszystkie aplikacje z tej serii są do siebie bardzo podobne. Są wręcz identyczne, a różnią się jedynie treścią ćwiczeń. Również bowiem w aplikacji dotyczącej ćwiczeń na mięśnie klatki piersiowej mamy darmowy dostęp do zaledwie jednego zestawu ćwiczeń, a kolejne są płatne (choć istnieje możliwość skorzystania z zestawów płatnych pod warunkiem oglądania 30-sekundowych reklam, ale nie zawsze). Również i tu mamy do dyspozycji kalendarz ćwiczeń i opcję samodzielnego oznaczania dni treningowych lub automatycznego wyznaczenia harmonogramu na miesiąc.

Ekran startowy umożliwia nam wybranie zestawu treningowego. Jest ich w sumie 7. Jednocześnie mamy możliwość zobaczenia krótkich filmów z ćwiczeń należących do zestawu, zależnie od wybranego poziomu. Zapowiedzi ćwiczeń można oglądać nawet w przypadku tych zestawów, które nie są dla nas dostępne w pełnej wersji, lecz zawsze potrzebne jest nawiązanie połączenia z internetem, by móc je odtworzyć. Pełna wersja zestawu (czyli przejście do jego ekranu szczegółów: kalendarza, ćwiczeń, całego treningu) oznacza możliwość pobrania filmu do pamięci swojego urządzenia bądź obejrzenia filmu online. Część z nich ma komentarz w języku angielskim, a część w języku polskim.

Uwaga!
Witryna internetowa związana z aplikacją dostępna jest pod adresem passion4profession.net

Ograniczenia!
Dostęp do wszystkich zestawów ćwiczeń jest płatny. Konieczne jest nawiązanie połączenia z internetem np. po to, aby móc oglądać filmy prezentujące ćwiczenia.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Mięśnie klatki piersiowejMięśnie klatki piersio... dla Android
2018-11-17

Ilość pobrań: 159 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Mięśnie klatki piersiowej