w
googluj
pl

Moja Komenda 1.0.5


ico
Moja Komenda to mobilny przewodnik po polskich komendach Policji, który wydano m.in. na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Jest to oficjalna aplikacja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Co najistotniejsze: jest świetnie przygotowana.

Narzędzie to bardzo ułatwia zlokalizowanie komend i komisariatów policji - w łatwy sposób nie tylko znajdziemy najbliższą jednostkę na mapie, ale i sprawdzimy, jak do niej najszybciej trafić. Co więcej, program zawiera bazę numerów telefonów do tych obiektów, a ze strony informacyjnej o danej jednostce telefon do niej wykonamy jednym tapnięciem. Aby jednak korzystać ze wszystkich proponowanych nam dobrodziejstw musimy być online oraz posiadać jeszcze odpowiednie zewnętrzne aplikacje (np. do nawigacji), choć podstawowa funkcjonalność zapewniona jest nam offline.

Aplikację wyposażono w 2 tryby wyszukiwania informacji. Z jednej strony - w trybie Mapy - po włączeniu usługi lokalizacyjnej w urządzeniu (nie musi to być czujnik GPS) aplikacja sama automatycznie wskaże nam najbliższe komendy/komisariaty na mapie. Z drugiej strony - w trybie Listy - możemy wyszukać jednostkę po podaniu miejscowości, ulicy czy kodu pocztowego; bez żadnego konkretnego wyszukiwania znajdziemy tu już spis najbliższych jednostek wedle dystansu w km, jaki nad od nich dzieli.

Jednocześnie aplikacja jest zbiorem wiedzy o realizowanym przez MSW tzw. Programie Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji; założeniem Programu jest polepszenie warunków obsługi obywateli. Ujednolicenie wizerunku obiektów policyjnych ma ułatwić ich odnalezienie. Omawiana aplikacja udostępnia informację o tym, które budynki policji zostały już zmodernizowane. Zarówno w trybie Mapy, jak i w trybie Listy, istnieje w związku z tym możliwość aktywowania funkcji filtrującej obiekty do tych zmodernizowanych; odpowiednia ikona (lejek) ulokowana jest w lewym górnym rogu interfejsu.

Ograniczenia!
Korzystanie z niektórych funkcji wymaga nawiązania połączenia z internetem. Niektóre inne funkcje (nawigacja, street view) wymagają ponadto posiadania zewnętrznych aplikacji.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Moja KomendaMoja Komenda dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 95 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Moja Komenda
avatararrow
~elo | 2014.10.05 17:36
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dla donosicieli mend społecznych,zapraszam do instalowania
Moja Komenda