w
googluj
pl

Ćwiczenia na nogi 4.5.1


ico
Ćwiczenia na nogi to kolejna z aplikacji fitnessowych wydanych przez Passion4Profession, którą mogą mieć w swoim urządzeniu mobilnym użytkownicy systemu operacyjnego Android. Inne aplikacje tego producenta umożliwiają nam szczegółowe zapoznanie się z ćwiczeniami na mięśnie brzucha (jest to jednocześnie najbardziej znana z tych aplikacji) czy mięśnie klatki piersiowej.

"Zapoznanie się z ćwiczeniami" - co to właściwie oznacza? Oczywiście to my musimy chcieć ćwiczyć i to ćwiczyć wytrwale, by jakiekolwiek efekty były widoczne, ale aplikacja udostępnia nam wszystkie potrzebne narzędzia, aby wykonywać je dobrze. Najlepszą cechą jest to, że udostępnia się nam filmy, które dokładnie, krok po kroku, pokazują, jak ćwiczyć. Ćwiczenia są łatwe do wykonywania i można je wykonywać wręcz wszędzie.

Ekran główny aplikacji to menu wyboru zestawu ćwiczeń. W wersji darmowej do dyspozycji mamy tylko pierwszy zestaw, który zawiera 3 ćwiczenia, trwające 9 minut. Istnieje jednak możliwość podglądu pozostałych zestawów ćwiczeń. Po przejściu do ekranu danego zestawu (czyli po wybraniu go z ekranu głównego) mamy 3 sekcje. Pierwsza to Kalendarz. Możemy w nim oznaczać dni treningowe albo pozwolić aplikacji automatycznie wygenerować harmonogram ćwiczeń na najbliższy miesiąc. Druga sekcja to Ćwiczenia. Mamy tu dostęp do szczegółów całego treningu, czyli filmów opisujących poszczególne ćwiczenia. W przypadku siostrzanych aplikacji filmy opatrzone są komentarzami w języku polskim, ale nie zawsze, bo niekiedy jest to język angielski, a do ich oglądania potrzebny jest zewnętrzny odtwarzacz. (W tym wypadku nie mamy jednak polskiego komentarza, i dostępny jest tylko jeden film - z tego powodu zdecydowanie bardziej polecamy aplikacje wymienione na wstępie). Ostatnia sekcja to Trening, a w niej mamy możliwość zbiorczego odtworzenia wszystkich ćwiczeń lub ich pobrania do pamięci urządzenia; w ustawieniach jest opcja wyboru lokalizacji (karty pamięci) pobierania.

Uwaga!
Witryna internetowa związana z aplikacją dostępna jest pod adresem passion4profession.net

Ograniczenia!
Dostęp do wszystkich zestawów ćwiczeń jest płatny. Konieczne jest nawiązanie połączenia z internetem np. po to, aby móc oglądać filmy prezentujące ćwiczenia.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
Ćwiczenia na nogiĆwiczenia na nogi dla Android
2018-11-16

Ilość pobrań: 23 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Ćwiczenia na nogi