w
googluj
pl

Krzyżówka - Loads of Words pl.1.8.1


ico
Krzyżówka: Loads of Words to nazwa aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Rozwiązuje się w niej krzyżówki, więc jeśli lubisz w wolnych chwilach taką zabawę, to będziesz z niej bardzo zadowolony, ponieważ jest polska (zarówno interfejs, jak i pytania/hasła są w języku polskim), jej krzyżówki są generowane losowo (według twórców, żadne dwie krzyżówki nie będą nigdy takie same), udostępnia światowy ranking najlepszych krzyżówkowiczów i utrzymywanie profilu w chmurze (więc można kontynuować rozwiązywanie danej krzyżówki na dowolnym innym urządzeniu z systemem Android), a także udostępnia (w razie problemów) podpowiedzi do haseł. Aplikacja ma własną ścieżkę muzyczną; 20 minut spokojnej muzyki oraz efekty dźwiękowe (zarówno jedną, jak i drugą funkcję, można jednak wyłączyć).

Po uruchomieniu aplikacja poprosi nas od razu o pozwolenie na łączenie się z nią przy użyciu profilu Google+, ale nie musimy się na to zgadzać i możemy rozwiązywać krzyżówki anonimowo; bez możliwości zobaczenia osiągnięć i rankingu w serwisie Gier Google. Choć na pierwszy rzut oka wydawać się może, że program oferuje nam dużo trybów gry, bo jego ekran ma dużo przycisków, to w rzeczywistości interesować nas zwykle będzie tylko rozpoczęcie rozwiązywania nowej lub kontynuowania już rozpoczętej krzyżówki. Co znacznie wpływa na przyjemność z ich rozwiązywania to to, że towarzyszą im specjalne zasady i w pewnym sensie daleko im do klasycznych papierowych krzyżówek. Po pierwsze, za rozwiązanie hasła otrzymuje się punkty - punktów zaś otrzymuje się tyle, z ilu liter składa się dane hasło razy aktualny mnożnik. Mnożnik zwiększa się po każdym rozwiązanym haśle z wyjątkiem sytuacji, w której skorzystało się z podpowiedzi. Skorzystanie z podpowiedzi skutkuje tym, że mnożnik wraca do stanu wyjściowego (a jest nim x1), choć odkrywa się za to literę; litera ta, niemniej, nie będzie wliczana w naszą punktację. Za wpisanie błędnego hasła przewidziane są kary.

Na koniec 3 cechy różnych aspektów: program jest trochę toporny; jego pytania/hasła są trudne, a nawet bardzo trudne; działa offline. A ocena? Musi być najwyższa, bo to jedna z tych aplikacji, które oferują nam prawdziwą rozrywkę dla umysłu, która w żadnej chwili nie jest trywialna ani infantylna, i w niczym nie przypomina pytań z audiotele, typu: "Czy 2 plus 2 to 4? Jeśli jesteś szczęśliwcem, który zna odpowiedź, zadzwoń pod numer...".

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Premium, która m.in. wyłącza reklamy, kosztuje 3,69 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Krzyżówka - Loads of WordsKrzyżówka - Loads of W... dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 46 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Krzyżówka - Loads of Words