w
googluj
pl

Kupony Żbik 1.1.6


ico
''To znacznie lepszy i wygodniejszy sposób na znajdowanie promocji niż tradycyjne gazetki'' - tak twierdzi producent aplikacji o nazwie Kupony Żbik, która dostępna jest na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android. Działa ona w ten sposób, że wybiera się w aplikacji promocje, potem robi zakupy w sklepie, potem skanuje paragon za zakupy, a potem dostaje się od twórców aplikacji... pieniądze!

...Ale prawdziwe pieniądze? Tak. A o ich wielkości wiemy już na ekranie głównym aplikacji, ponieważ przedstawia nam zdjęcia produktów, ich nazwy oraz kwotę zarobku, w formie przewijanej listy. Po tapnięciu w dany produkt poznamy szczegóły kuponu, tzn. dokładniejsze informacje o produkcie (może to być też film) pochodzące - rzecz jasna - od jego producenta. Jednocześnie na dole ekranu dostępna będzie funkcja "wybieram kupon", która po tapnięciu zamieni się w "kupon wybrany". Dostępna jest też funkcja dodania tego produktu bezpośrednio do listy zakupów w głównej aplikacji jej twórców, a więc w Listonicu - programie zaprojektowanym zresztą do obsługi list zakupów. (W przypadku, gdy nie mamy Listonica, zostaniemy przekierowani do strony tej aplikacji w Google Play, gdzie będzie możliwość jest pobrania i zainstalowania). Po powrocie do strony głównej Kuponów Żbika zobaczymy, że produkt z wybranym kuponem został przeniesiony na górę listy - dowiemy się też, ile czasu kupon będzie jeszcze ważny.

A teraz najgorsze. Po pierwsze, aby przesłać paragon, trzeba założyć konto. Trudno to jednak uznać za wadę, bo przecież na konkretne dane personalne pieniądze będą musiały zostać przelane na konto (choć samo zakładanie konta polega jedynie na podaniu adresu e-mail oraz określeniu hasła). Po drugie, i to już jest spore ograniczenie aplikacji, oferuje ona bardzo mało promocji. W dniu, w którym tę aplikację testowaliśmy, dostępne były zaledwie 4 promocje. Ale na plus na pewno zaliczyć można to, że kupony mogą być realizowane gdziekolwiek: zarówno w hipermarkecie z miejscami parkingowymi dla setek samochodów, jak i w tym osiedlowym sklepie, do którego często może chodzisz, a który nie należy do żadnej sieci, a po prostu do Twojego sąsiada.

Ograniczenia!
Aplikacja działa wyłącznie w trybie online. Możliwe jest bezpośrednie dodawanie z niej produktów do listy zakupów w zewnętrznej aplikacji Listonic.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Kupony ŻbikKupony Żbik dla Android
2015-10-28

Ilość pobrań: 12 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Kupony Żbik