w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 178
Wszystkich postów: 904136
Wszystkich tematów: 127454

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6402 dni

IMDb Movies & TV


ico
Mimo szeregu innych rozrywek, które w ostatnich latach znacząco przybrały na sile – zwłaszcza można tutaj podać przykład gier komputerowych – filmy i kinowe hity nadal są jednym z najchętniej wybieranych sposobów spędzania wolnego czasu i źródłem zainteresowania. Szukając informacji o wybranych filmach czy aktorach najczęściej wybieramy źródła dostępne w Internecie – bodaj najpopularniejszą stroną tego typu jest serwis IMDb, którego twórcy udostępnili specjalną, darmową aplikację przeznaczoną dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android.

Portal ten to najprawdopodobniej największa baza informacji o szeroko pojętej tematyce filmowej i kinematografii. Znajdziemy tutaj szereg wiadomości dotyczących najświeższych wydarzeń ze świata filmu – aktualności dotyczą zarówno premier czy zapowiedzi nowych obrazów, jak i aktorów oraz wyników finansowych notowanych przez poszczególne studia czy wytwórnie.

Intuicyjna wyszukiwarka da nam szybki i bezproblemowy dostęp do kompletnego zbioru filmów, które pojawiły się w różnych zakątkach świata. Opis zawiera skrót fabuły, obsadę aktorską, recenzje oraz pojedyncze kadry. Nie brak również dyskusji prowadzonych przez użytkowników serwisu, które przyczyniają się do pojawienia wybranego obrazu na jednej z list popularności przy podziale na gatunki czy lata premiery.

Oprócz informacji ze świata filmu znajdziemy tutaj także nowinki dotyczące seriali i najpopularniejszych programów telewizyjnych czy też plotki z życia gwiazd. Dodatkowym udogodnieniem jest szansa skorzystania z panelu użytkownika, dzięki któremu możemy stworzyć własną listę filmów do obejrzenia, wystawić oceny i napisać komentarz na wybrany przez siebie temat. IMDb to także zestaw różnorodnych materiałów wideo – aplikacja zawiera pokaźny zestaw trailerów, skrótów już wyemitowanych odcinków seriali czy wywiadów z najpopularniejszymi aktorami i reżyserami. Program udostępniono w języku angielskim.

Uwaga!
Pełną funkcjonalność aplikacji uzyskamy po założeniu konta w serwisie IMDb.com.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
IMDb Movies & TVIMDb Movies & TV dla Android
2014-05-27

Ilość pobrań: 10 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
IMDb Movies & TV