w
googluj
pl

Dziennik Ocen 1.7.4


ico
Dziennik Ocen to wszystko mówiąca nazwa aplikacji, która dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Jakie jednak są jej cechy? Jeśli jesteś uczniem bądź studentem - czytaj dalej!

Pytanie o to, czy jesteś uczniem, czy studentem, zada Ci aplikacja po jej pierwszym uruchomieniu. Odpowiedź określi tryb działania Dziennika Ocen. Jeśli przez przypadek wybierzemy nie to, co trzeba - żaden problem, gdyż po przejściu do ustawień będzie można zmienić tryb na bardziej nam odpowiadający; między trybami można się przełączać w dowolnej chwili, a dane z drugiego trybu są zapamiętywane. Jeśli już jesteśmy przy funkcjach personalizujących, to dodajmy, że producent oferuje 2 motywy graficzne interfejsu: jasny i ciemny (ciemny jest domyślny).

Ekran główny aplikacji udostępnia tylko jedną funkcję. Po tapnięciu w tradycyjną ikonę plusa znajdującą się w pasku akcji, określić będziemy musieli "semestr". Aplikacja daje pełną wolność: semestr może być nazwany dowolnie. Po jego utworzeniu i tapnięciu w niego, będzie już można dodać ocenę i nazwę przedmiotu. W trybie studenckim istnieje możliwość dodania punktów ECTS. Z kolei w trybie ucznia można ustawić datę otrzymania oceny, ale można tę cechę globalnie wyłączyć w ustawieniach.

Po dodaniu choć jednej oceny na dole ekranu aplikacji będziemy widzieć automatycznie wyliczoną średnią ocen (arytmetyczną; w trybie ucznia też średnią ważoną). W przypadku pomyłki dane można zmienić albo usunąć.

Podsumowując, dostępne są rozbudowane aplikacje z planami zajęć, które mają też opcje dodawania ocen, ale jeśli zależy Ci tylko na szybkim wglądzie w swoje oceny i wyliczaniu średnich, program ten powinien przypaść Ci do gustu. Polecamy!

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (9 głosów)

Strefa Download programu
Dziennik OcenDziennik Ocen dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 131 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Dziennik Ocen
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.17 14:01
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Na użytek szkolny jak najbardziej.
Dziennik Ocen