w
googluj

RealCalc 2.3.1


ico
RealCalc jest to aplikacja-kalkulator naukowy wydany na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Nie tylko ma zaawansowane funkcje kalkulatora naukowego, ale nawet jak żywo przypomina go wyglądem.

Program ma duże przyciski, które reagują wibracją na dotknięcie. Wynik naszych działań, po przytrzymaniu, można skopiować do systemowego schowka - i to na różne sposoby. Program udostępnia historię naszych rezultatów, a nawet przechowywanie do 10 wyników w pamięci. Do tego podkreślimy to, że aplikacja, choć ma wersję płatną, to w darmowej i tak nie wyświetla jakichkolwiek reklam! I wiecie co? Jest do tego wszystkiego jeszcze nawet fajniejsza rzecz dla nas, Polaków, bo w ustawieniach można zmienić sposób wyświetlania separatorów. Przykładowo, jeśli zwykle kalkulatory zapisują "sto tysięcy, cztery i dwie setne" w ten (anglosaski) sposób: "100,004.02", to przecież polski zapis jest inny: "100.004,02" - i właśnie taki zapis można sobie ustawić w RealCalcu. Co więcej, można w ogóle zrezygnować z separatora kropki i mieć tę liczbę zapisaną nawet tak: "100 004,02".

Choć RealCalc może początkowo przytłaczać liczbą oferowanych funkcji, to zarówno te najprostsze, jak i zaawansowane są dobrze, acz skrótowo, opisane w sekcji pomocy programu, więc już po chwili jego używania dojdziemy do wniosku, do którego doszły miliony, a który najlepiej podsumuje taka oto opinia jednego z użytkowników, z którą się całkowicie zgadzamy: "Najlepszy. Moim zdaniem nie ma sensu szukać innych. Szybki i funkcjonalny". Rzeczywiście: nie szukajmy innego, pobierzmy RealCalc, zainstalujmy go i miejmy już raz na zawsze z głowy problem z kalkulatorem w Androidzie, bo ten program jest naprawdę doskonały, a jeszcze gdyby kupić jego wersję płatną...!

Ograniczenia!
Wersja Plus aplikacji kosztuje 9,99 zł i ma wiele dodatkowych funkcji.

Wymagania!
Android 1.5 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
RealCalcRealCalc dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 161 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
RealCalc