w
googluj
pl

xGraphing 1.0


ico
xGraphing to aplikacja wydana na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, dzięki której można tworzyć wykresy funkcji matematycznych. Oferowane są wszystkie popularne funkcje oraz operatory: sinus, cosinus, tangens, wartość bezwzględna, funkcja eksponencjalna, arcus sinus, arcus cosinus, arcus tangens, logarytm, pierwiastek; dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, potęgowanie.

Ekran startowy to jednocześnie ekran osi X oraz osi Y. Zakres ich widoczności można precyzyjnie ustawić po tapnięciu w lewy górny róg interfejsu; widoczność można jednym tapnięciem przywrócić do wartości pierwotnych. Wykres można przybliżać i oddalać od siebie przyciskami na ekranie bądź klasycznymi gestami. Funkcje dodaje się w pasku akcji. Można wybrać funkcję ze wzoru albo ją narysować przez naniesienie kolejnych punktów. Co więcej, można nakładać na siebie kolejne funkcje, zaś w dolnym lewym rogu - po wyciągnięciu szuflady zawierającej wszystkie funkcje - można włączać/wyłączać ich widoczność, podświetlać je, zmieniać ich parametry, jak i przesuwać o określone wektory. W menu w pasku akcji znajduje się opcja zapisania obrazu wykresu do postaci pliku PNG; zapisane obrazy znajdziemy w katalogu images w głównym katalogu aplikacji znajdującym się na karcie pamięci.

Aplikacja jest przemyślana i dopracowana. Udostępnia samouczek w menu, który jest bardzo dokładny (to jeden z lepszych samouczków, jakie widzieliśmy); wszystkiego się z niego dowiemy. Jeśli więc chcemy tworzyć wykresy funkcji - oto doskonała do tego aplikacja!

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja aplikacji bez reklam kosztuje 3,99 zł.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
xGraphingxGraphing dla Android
2014-09-05

Ilość pobrań: 35 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
xGraphing