w
googluj

myHomework Student Planner 3.3.0


ico
myHomework to świetna aplikacja dla studenta. Jest to planer i organizer w jednym, dostępny na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android oraz iOS, na komputery stacjonarne z systemem Windows, a także aplikacja internetowa (myHomeworkApp.com) i rozszerzenie dla przeglądarki Chrome. Poniżej opiszemy wersję dla Androida.

Ekran główny myHomework zawiera listę naszych zadań domowych. Formularz dodawania zadania zawiera aż 9 pól; zadanie możemy nie tylko dokładnie opisać, określić termin jego ukończenia czy ustawić mu priorytet, ale też dodać do niego zewnętrzny plik, jak i ustawić sobie alert z nim związany. Tak więc program wykorzystuje potencjał urządzenia mobilnego, choć - niestety - wersja darmowa tych akurat 2 opcji nie udostępnia. Możemy je mieć, jeżeli założymy w aplikacji konto. Jeśli już przy tym jesteśmy, to uściślijmy, że konto darmowe wymagane jest dla alertów, a konto Premium dla funkcji dołączania plików; zależnie od typu konta otrzymamy zresztą też inne opcje. Samo zaś konto założymy przez dane z Google+, Facebooka bądź bardziej tradycyjną drogą: adresu e-mail.

Prócz śledzenia zadań domowych program posiada też sekcję przeznaczoną specjalnie na wykłady, które również można szczegółowo opisać: nie tylko przez podanie najistotniejszego: terminów zajęć, ale właściwie zawrzeć możemy wszelkie o nich informacje (budynek, pomieszczenie, wykładowca i in.). Program udostępnia do tego kalendarz, dzięki czemu z łatwością będziemy panować nad najbliższymi wydarzeniami, tzn. zadaniami i wykładami. Kolejną funkcją ułatwiającą nam zarządzanie studenckim życiem są sekcje zawierające zadania, których nie udało nam się ukończyć na czas (aplikacja oznacza je na czerwono), a przede wszystkim zadania, których termin ukończenia to już dzisiaj albo jutro (ich kolor to pomarańczowy).

Choć jest to aplikacja multiplatformowa, która umożliwia synchronizację danych, to dodajmy, że można z niej korzystać na urządzeniu w trybie anonimowym, bez zakładania jakiegokolwiek konta i logowania się gdziekolwiek.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem https://myhomeworkapp.com. Dostępna jest wersja tego programu dla systemu Windows.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Możliwe jest założenie konta w aplikacji (przez Google+, Facebooka albo adres e-mail), darmowego albo Premium. Konto Premium likwiduje reklamy i kosztuje 4,99 $ na rok (jedno konto dotyczy oczywiście wszystkich platform na raz).

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
myHomework Student PlannermyHomework Student Pla... dla Android
2015-07-26

Ilość pobrań: 26 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
myHomework Student Planner