w
googluj

AutoMath Photo Calculator 2.94


ico
AutoMath Photo Calculator to aplikacja wydana na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Jest to kalkulator, ale bardzo nietypowy. Ma funkcję tradycyjnie pojmowanego kalkulatora, lecz przede wszystkim oferuje funkcję liczenia automatycznego, tzn. bazującego na tekście fizycznym. Jest to więc zarówno kalkulator klasyczny, jak i kalkulator fotograficzny. Uściślając tę ostatnią cechę: nie musimy wprowadzać działań do interfejsu. Jeśli podane w podręczniku zadanie polega na wyliczeniu przykładowego 2+2434/23x3, to w ogóle nie musimy tego wpisywać poprzez dotykanie kolejnych przycisków klawiatury ekranowej, co się może ciągnąć i ciągnąć; i być żmudne, a zwłaszcza narażone na pomyłkę w przepisywaniu, w wypadku bardziej skomplikowanych operacji. Możemy za to zrobić zdjęcie zadania i to jest ta najważniejsza właściwość AutoMath. Zdjęcie nie może być jednak wykonane byle jak; aplikacja zawiera instrukcję poprawnego skanowania. Warto wiedzieć, że choć - oczywiście - można zrobić zdjęcie zadania napisanego na kartce odręcznie, to funkcja rozpoznawania tego rodzaju pisma nie jest oficjalnie wspierana. Czasem można otrzymywać poprawny skan, czasem nie.

Program potrafi w innowacyjny sposób fotografowania zadania: dodawać, odejmować, dzielić, mnożyć; obliczać podstawowe funkcje trygonometryczne; pierwiastkować, potęgować; obliczać działania na ułamkach itp. Działa to w intuicyjny sposób. Wystarczy umieścić dane działanie matematyczne w ramce, a potem tapnąć "ANSWER" (odpowiedź). Zdjęcie zostanie zrobione, a po chwili znajdziemy się w interfejsie wyniku. Szybko, prosto, łatwo. Prócz tego jednak warto podkreślić, że już sama funkcja "zwykłego" kalkulatora jest rozbudowana i robi wrażenie. Do naszej dyspozycji oddano przeszło 250 funkcji matematycznych.

Podsumowując, aplikacja ma piękny design i oferuje oryginalną funkcję fotografowania zadań matematycznych. Niemniej stosunkowo wielu użytkowników w Google Play zwraca uwagę, że funkcja ta nie jest dostatecznie dopracowana. Mimo wszystko, polecamy Wam zapoznanie się z tym kalkulatorem. W najgorszym wypadku wciąż dostępny jest tryb tradycyjnie pojętego kalkulatora z ogromną liczbą wspieranych funkcji matematycznych.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
AutoMath Photo CalculatorAutoMath Photo Calculator dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 81 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
AutoMath Photo Calculator