w
googluj
pl

FunEasyLearn Japoński 5.7.1


ico
FunEasyLearn Japoński jest to aplikacja edukacyjna dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, umożliwiająca naukę języka japońskiego, a konkretniej: do 6 tysięcy słów. Przy czym mamy również dostęp do ilustracji, transkrypcji fonetycznych i wymów nagranych przez native speakerów (rodzimych mówców). Być może najfajniejszą funkcją tej aplikacji będzie dla nas to, że nauka odbywa się poprzez zabawę - program oferuje bowiem 7 gier edukacyjnych. Nie można się więc nudzić. Krótko, i już teraz podsumowując, program jest świetny.

Aplikacja pozwala nam nauczyć się 6 tysięcy słów, choć musimy przechodzić przez kolejne poziomy nauki. Zaraz na starcie dostępny jest więc dla nas tylko poziom początkujący - tysiąc słów. Nauka polega na wyborze tematu, następnie podtematu, a na końcu gry; wszystkiego dokonujemy na ekranie głównym. Możliwe jest wylosowanie gry. Różnorodność to podstawowa właściwość dostępnego materiału. Tematy słownictwa to: ludzie, wygląd, zdrowie, dom, usługi, zakupy, żywność, jadanie poza domem, nauka, praca, transport, sport, czas wolny, środowisko, informacje. Podtematów jest z kolei aż 140. Co do gier, to ich nazwy mówią już wiele o ich zawartości; są następujące: słownik, znajdź ilustracje, wybierz słowo, słuchaj & wybierz, porównaj wyrazy, słuchaj & napisz, napisz słowo.

Uwaga!
Producent oferuje również podobne aplikacje związane z innymi językami

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Usunięcie reklam musi być poprzedzone pobraniem dodatkowych plików (prawie 100 MB); koszt usunięcia to 12,99 zł (jednocześnie zostają odblokowane wszystkie poziomy).

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, choć zaraz po pierwszym uruchomieniu aplikacji musimy jeszcze ten wybór zatwierdzić.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
FunEasyLearn JapońskiFunEasyLearn Japoński dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 16 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
FunEasyLearn Japoński